Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A művész férfiak között...

A művész férfiak között tényleg nagyobb a homoszexuálisok aránya, mint az "átlag férfiak" közt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom igen.
2012. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Művészetet tanulok és meleg vagyok. Nem hiszem, hogy olyan sokkal több lenne a meleg. Középiskolába is művészettel foglalkoztam és az osztályomban rajtam kívül volt még 1 meleg grafikus. Ezen felül két leszbikus lány, ők járnak is. Most főiskolán csak 1 biszex lányról tudok rajtam kívül.


Sztem ilyen arány más szakmákban is előfordul.

Inkább, csak nyitottabbak a téma iránt a művészek. De ez nem azt jelenti, hogy melegek, hanem elfogadják és nem fújolnak. Művészettörténet órán sok olyan híres művészről tanulunk, akik melegek voltak. Pl: Caravaggio. Ilyenkor a tanárok nem nézik le az adott művészt, hanem tény szerűen közlik, hogy ő meg ő a saját neméhez vonzódott.


22 meleg F.

2012. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a 2. válaszoló után kétlem, hogy jobb választ adhatnék, de talán nyitottabbak a művészetre. de az nem jelenti, hogy űzni is tudják.
2012. máj. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A barátom nyomda mérnöknek készül. Benne például nincsenek művészi, hajlamok, pedig meleg. Még vitatkozni is szoktunk, amikor valamiről próbálom meggyőzni, hogy ez igenis művészi. Ő abba nem látja a művészetet, amibe én igen és fordítva is szokott lenni. De ez se minden esetben.


2. válaszoló voltam.

2012. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én azért utálom az ilyen kérdéseket, mert mi az hogy művész?? Ahova én jártam középiskolába, ott mindenki azt képzelte magáról, hogy ő egy művészi géniusz, kivéve egyet, és ő volt meleg. A művész az, aki művészeti tevékeynséget végez. Rajzol, fest, ír, szobrászkodik, színész, stb. Ezek a képességek meg hogyan függenének össze azzal, hogy valaki meleg-e? Szerintem inkább azt lehet mondani, hogy a művészek meg a melegek gyakrabban vannak egy társaságban, mert mindkét csoport egyfajta sajátos érzékenységgel reflektál arra, amit mások magától értetődőnek tekintenek.
2012. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utóbbi hogy érted a végét? érdekesnek tűnik, megtennéd, hogy kifejted?


"Ő abba nem látja a művészetet, amibe én igen és fordítva is szokott lenni. De ez se minden esetben. "

Attól, hogy nem ugyanabban látjátok meg, még lehet művészi érzéke, de Te biztos jobban ismered.

2012. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Középiskolába is művészettel foglalkoztam és az osztályomban rajtam kívül volt még 1 meleg grafikus. Ezen felül két leszbikus lány, ők járnak is. Most főiskolán csak 1 biszex lányról tudok rajtam kívül.

"


Egyébként, lehet, hogy csak én érzem így, de szerintem ez nagy arány, máshol nem ismerek kapásból 3-at.

2012. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy ha például fotókat, grafikákat nézegetünk akkor a legtöbbre azt mondja, hogy nem jó, amiben én látok fantáziát.


Egyébként ez az arány tényleg kivételes. Máshol nem találkoztam egy csoporton vagy osztályon belül ennyi meleggel.


22 meleg F.

2012. júl. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem. Hát, biztos igazad van.
2012. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!