Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a ferfiak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a ferfiak vagy a nök lesznek feltekenyek hamarabb? vagyis melyikuknek nagyobb a "türes" hatara?

Figyelt kérdés
senkit nem szeretnek feltekennye tenni csak kivancsi vagyok hogy ti mit gondoltok erröl
2011. nov. 21. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen emberfüggő, és persze bizalom kérdése is.
2011. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nők.
2011. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A féltékenység érzelem, melyet akkor élünk át, ha valaki, akitől vágyunk valamire (tipikusan figyelemre, szeretetre vagy gyengédségre), egy harmadik személynek nyújtja ezt a valamit.


Ez a Def. emberfüggő. És ha a pár között megvan a bizalom ez fel se merül !

2011. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszokat!!
2011. nov. 21. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

a két kérdés ellentmondás


feltekenyek hamarabb = kisebb türéshatár



a nők lesznek hamarabb.. (próbáld meg más csaj seggét nézni a bnőd mellett, meglátod mi lesz. :) )

2011. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elösször is az szokott féltékenykedni akit nagyon sokszor megcsaltak!Másodszor pedig azok féltékenyek és nagyobb dobra verik a dolgot mint kéne az azok akik éppen megcsalnak valakit!És ez tényleg így szokott működni,mikor a tolvajt lopáson kapja az embert és még a tolvaj van felháborodva.

Ez a kérdés emberfüggő!

Én nagyon szigorú vagyok ,ha valakit szeretek ,őt nem csalom meg még detox részegen sem,ha engem megcsalnak és szeretm az illetőt akkor akármennyire is fáj de kirúgom az illető hölgyet.Kétszer sajnos megtettem! :(

Az első szerelmem azért csalt meg mert az első voltam neki és kiakart próbálni mást is egy olyat akinek akkoriban vett anyuci apuci kocsit és akkor vitték kocsikázni...

A másodikkal az volt alapvetően a gond hogy a szeretője voltam és ott mikor észrevettem hogy hazudozott nekem ott már kiakadtam és küldtem egy levelet a palijának hogy én dugtam a gyermeke anyját...

Normális kapcsolatban bizonyos féltékenység kell ,ezért is kell egy bizonyos pórázt alkalmazni.Természetesn olyan dolgot nem várhatok el én sem a nőktől ami tőlem nem várható el.

2011. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen emberfüggő. Csak statisztikai adatként lehetne mondani, de azt meg hogy? Szóval erre a kérdésre nem lehet felelni.
2011. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
21:11 nagyon erdekes amit irtal :)) !nagyon tetszik szerintem nagyon jol valzoltad a dolgokat.csak azt sajnalom hogy sajnos magadat tudtad ebben felhozni peldanak .remelem a mostani kapcsolatoddal(ha van) minden rendben lesz :))
2011. nov. 21. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!