Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki átlátja ezt az embert?

Valaki átlátja ezt az embert?

Figyelt kérdés

33/F, 28/N


- Neten ismerkedtünk meg,ő írt rám,és ez a dolog már fél éve tart


- első két hónapban naponta beszélgettünk több órákat,

rendívül figyelmes volt,jófej,nem felejtett el semmit abból,amit mondtam,51sms, erős szexuális tartalom,és mindketten tudtuk a másikról,hogy nagyon bejövünk egymásnak,ugyanakkor a beszélgetések tartalmasak is voltak,tulajdonképpen igazi baráti dologgá érlelődött a dolog "Szex"-el fűszerezve.Rendkívüli értékekkel bír ez az ember.Ezt nem is ragozom.


-Látott rólam pár képet,családomról is,de azóta is nyüsztet,h még akar rólam képeket...én meg nem csináltam még meg a mai napig,mert idővel lettek olyan dolgai,amik miatt úgy éreztem, nem érdemli meg.Senki se akar olyan embernek képeket mutogatni,aki le se szarja.Mert sokszor éreztem így.Sokszor elmondtam neki,mi a problémám vele,de ahelyett h azt mondta volna, oké, segitek,oldjuk meg,ahelyett mindig jött, az oké igazam van,és társaik.


- kövi 2 hónapban meg is szűntek köztünk a szexuális tartalmú beszélgetések,de a baráti vonal ment tovább..néha azért több mint baráti,csak nem annyira "explicit",mint korábban.Ebben a 2 hónapban ritkultak is az msn-ezések...volt h nem jött 4 napig,7 napig, 9 napig, stb...

- Ilyen sms-t azért szerintem nem ír csak úgy valaki egy idegennek.Ezt írta újévkor :" örülök hogy része vagy az életemnek"

- ezektől a hónapoktól kezdve feledékeny is lett,mindig elfelejtette,mit mondtam előző beszélgetéskor,de változatlanul MINDIG ő irt rám, amikor jött msn-re..én soha nem írtam rá..

- nem volt olyan alkalom,h ne kérdezett volna rá a képekre,én meg 100adjára is elmagyaráztam neki h vannak vele problémáim,és jo lenne ha tudnánk rajta változtatni,h 1ről a 2re tudjunk végre lépni..

- jópárszor mondtam neki hogy jólvan akkor hagyjuk egymást..de mindig azt mondta,hogy nem nem nem.

Már ezerszer otthagyhatott volna a franca ennyi szarakodás után...de még mindig beszél velem..

- az utóbbi 1 hónapban megint előjöttek a szexuális tartalmú beszélgetések,pont mint régen..és megint téma volt a képek,de megint el kellett neki magyaráznom.A válasz megint csak egy oké volt.Érdekes,hogy 2 hónap szünet után újra előjött a szex téma...én nem tudom..ennyire hangulatember lenne valaki,vagy befordult egy időre,mert nem látott rólam képeket??Ki érti ezt az embert? Volt,hogy "tálcán " ajánlottam fel,hogyha akarja,ne beszéljünk többé..de nem nem,ő akar.Oké.Én már rég otthagytam volna saját magamat.


- "Biztonsági" okokból nem az igazi vezetéknevét használta,hanem kitaláltat.De mikor ez szóba jött,teljesen természetesen elmondta,h nem ez a vezetékneve,hanem amaz..Oké is,de ekkor bennem azért megfordultak dolgok..a lényege ennek az, h kicsit megingott benne a bizalmam,és már ezért sem akartam képeket mutogatni neki magamról,De ezt szépen el is mondtam neki, amire azt mondta, h ő nem hazudott, csak sosem kérdeztem rá.Bármikor elmondta volna.


- De mindezek ellenére azt mondtam,figyelj : gyerünk skype-ra,először telózgassunk,utána pedig kamera.Kell egy kis idő,amíg újra bízok benned.Ő máshogy akarta...ő kamerázni akart egyből..és ezen az álláspontján nem változtatott..baromi megértő volt...de én sem változtattam az én álláspontomon.Így a két makacs öszvér nem jutott dűlőre.Mondtam neki,h oké,akkor nekem mindegy.Mondta hogy oké.És nem mentünk skype-ra.Azt mondta,hogy neki ez nem korrekt..a móddal van baja,,,hogy miért úgy kell ennek történnie ahogy én akarom...neki ez nem korrekt..elmagyaráztam neki,hogy ő hibázott,nem én,ezért én döntöm el,h hogy tudok ezen túljutni..de továbbra is ragaszkodott az ő verziójához.No comment.Maradt annyiban a dolog.Természetesen továbbra is beszélgetünk...még mindig nem értem,miért nem lép már akkor le...órákat beszélgetünk így is,ha jön msn-re.

Sms-ben annyi változott, h most már csak akkor ír vissza, ha olyan..tehát mondjuk tényleg szükséges a válasz.


Nagyon tetszik nekem, és tudom,hogy én is neki, de nem értem ezt az embert komolyan..konkrét kérdésem nincs is, csak maximum annyi a kérésem, ha valakinek van hozzáfűznivalója,ossza meg velem.Rejtély ez az ember számomra,és hátha valaki átlát a dolgokon.

Mikor rákérdeztem,miért lett feledékeny például 2 hónap után, azt válaszolta : ő ilyen, ez ő...


Rengeteget írtam, nézzétek el nekem.Aki akarja,úgyis végigolvassa, és köszönet neki előre is !

Talán annyi konkrét kérdésem van, hogy érdeklem én őt egyáltalán vagy hagyjam a levesbe ? ( nem szeretném )


2012. ápr. 20. 04:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!