Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok embert miért zavar ha...

Sok embert miért zavar ha idegenek privát üzenetben ismerkedni, beszélgetni akarnak velük?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz élményeik vannak. Én sem beszélnék egy idegennel, mert csak a hátsó szándékot látnám. Bár minden helyzettől függ.
2012. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem szeretnének privát üzenetben ismerkedni, beszélgetni.
2012. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Engem elég sok nyomorék talált meg,idősebb pasasok.Az egyik ilyen majom be is szólt,mert egyszer válaszoltam a leveleire,többször nem.Hosszú.De viszont megismerkedtem itt normális emberekkel is,belőlük persze mindig kevesebb van:)Na,ezért.
2012. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol. A GYK-n gyakran kapok privát üzenetet és majdnem mindig elmebetegektől. Persze van, hogy normális embertől, de nekik olyan kérdéseik vannak, amikre a nyilvános felületen több értelme van válaszolni. Ezért a GYK-n sosem válaszolok privát üzenetekre, hiszen ez nem egy ismerkedős oldal.
2012. ápr. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az ismerkedni akar velem, aki elküld a fenébe és egyéb szép helyekre? szerintem nem.
2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!