Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a következő állításról? "Horvátországban sokkal másképpen bánnak a tengerpart területeken kívül, mint például a tengerparton"? Véleményetek?

Figyelt kérdés

Már többször megfordultam Horvátországba. Nagyon szeretek odajárni, akár tengerpart, akár tengerparton kívüli terület.

Először is leszögezem: semmi bajom nincs a horvátokkal, tanulni is lehetne tőlük akár... DE!! Viszont az a tapasztalatom, hogy mintha a tengerparton teljesen másabbak lennének a turistákkal (stílus) mint pl. Zágrábban. Zágrábban kedvesek, aranyosak, viszont a tengerparton már tapasztaltam bunkóságot is az eladótól.

Ezt tapasztaltam például a Balatonon, és a Francia Riviérán is. Vajon miért van ez? Nemcsak én állítom, többen is mondják........


2012. ápr. 20. 16:16
 1/1 anonim válasza:
mert a jó nép a tengerre megy,úgy gondolják,nem kell annyira udvariasnak lenniük akkor is mennek oda dögivel nyaralni,míg a nem felkapott területeken az emberek jobban tudják önmagukat adni,hisz nem kell senkinek színészkedni
2015. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!