Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval,vasárnap úgyvan,hogy megyünk a strandra szüleimmel.De viszont lesz egy olyan meccse a csapatomnak,ahol lehet nyerni(tudni illik ritka az olyan meccs).És nemtudom,hogy hová menjek.Mert egyrész nem akarom azt sem,hogy a szüleim rosszul érezzék magukat,hogy nem megyek velük,de a csapatommal sem akarok kib*szni,hogy nem megyek.cserelehetőség nincs,mert általában 11-en gyűlűnk össze.És nem tudom,hova menjek.

15/F



2012. ápr. 20. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meccsre mennék a helyedben. Remélem ezt majd akkor is így fogom gondolni amikor az én fiam nem jön velünk programra, hanem inkább meccsre megy, de az még odébb van, még csak egy éves. Lehet inkább elmennénk megnézni őt és a csapatot ;)
2012. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam,csak ha kikapunk és a szüleimmel sem mentem,az duplán rossz érzés.:S
2012. ápr. 20. 23:32
 3/5 A kérdező kommentje:
A fiad nagyra nőjjön,és köszi a választ:)
2012. ápr. 20. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert a meccshez, biztos szuperek lesztek.
2012. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igaz,én lány vagyok,de szerintem a meccsre menj.Strandra bármikor el tudsz menni.

Ha normálisak a szüleid,akkor biztosan megtudod velük beszélni a dolgot...talán még el is kísérnek és majd máskor mentek strandra.

2012. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!