Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek melyik sulit...

Szerintetek melyik sulit válasszam? A gyengébbet ahol könnyebben beilleszkednék vagy az erősebbet?

Figyelt kérdés

nem tudom hová melyiket válasszam...


1.

-jól felszerelt

-kb.4en arra szakra mennénk (nem nagy haverjaim)

-3as átlaggal tuti fölvesznek

-egy festés nem ártana (kicsit "rideg")

-tanárok egy kicsit szimpatikusabbak voltak mint

itt:

2.

-nem annyira jól felszerelt(mint az előbbi)

-egyedül kéne beilleszkednem

-4,5ös átlag kéne+felvételi

-a hangulat jobban tetszik

-belülről számomra otthonos


2012. márc. 10. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az erősebbet.

Ha jó képességű vagy, akkor az erős suli ki tudja hozni belőled a maximumot, a gyengébb suli viszont nagyon ellustítana.


Viszont ha inkább átlagos képességű vagy, akkor a gyengébb nagyobb sikerélményt nyújt, ott könnyebben nyújtasz kiemelkedő teljesítményt.


Személy szerint én az erősebbet választanám. De neked kell eldöntened, mert te tudod felmérni a képességeidet.

2012. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az erősebbet
2012. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyenek a képességeid. Ha 3-as az átlagod, akkor menj oda. Ha 4,5-ös, akkor a másikba. Mert ha jó képességű vagy, akkor az erősebb sulival jobban járnál, de ha gyengébb, akkor az erősebb iskolában csak szenvednél.
2012. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem a jegyek nem csak a képességekről szólnak, hanem a szoralomról is, ami sokkal fontosabb. :)

Az erősebbet!

2012. márc. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ahol TE jobban érzed magad. hallgass a megérzésedre.persze,fontos h jó suli legyen,de még fontosabb h milyenek a tanárok,milyen a hangulat. mert gondolom jól akarsz tanulni. ha szeretszu bejárni,ha segitőkészek a tanárok,akkor sokkal jobban fog menni a tanulás és a beilleszkedés is mint egy rideg helyen,ahol bunkók mondjuk a tanárok,vagy idióták az osztálytársaid. fontos h a tanárok fegyelmet tudjanak tartani,mert ott nem lehet figyelni órán,ahol mindenki dumál a tanárnak meg nincs tekintélye. lehet h a 2.nél jó a hangulat,de lehet h nem fektetnek annyi hangsúlyt a tudásra,mint az elsőnél.


szóval sztem az 1.

2012. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
erősebbet válaszd!
2012. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2.
2012. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyengébbet! Én a drága jó erős iskola miatt nem mehettem egyetemre... nem azt nézik, hogy honnan van a jegyed, hanem azt, hogy hanyas.
2013. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!