Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit érdemes csinálni, ha az...

Mit érdemes csinálni, ha az ember elég sok közösségi játékot (activity, gyilkosozás, foci) utál, egy szenvedés neki, de nem akarja, hogy kiutálják a társaságokból?

Figyelt kérdés
Egyébként pl. pingpongozni szeretek, sok kártyajátékot is, stb. De pl osztálykiránduláson este 6 órakor tiszta stresszben vagyok, mert tudom, hogy most éjfélig legalább, ha nem tovább, non-stop activity-parti lesz, és ha nem veszek részt, akkor utálni fognak, ha meg részt veszek, akkor marha szarul érzem magam, várom, hogy vége legyen, mert béna vagyok benne, de abszolút nem érzek rá motivációt sem, hogy jobb legyek, mivel egyszerűen nem hiányzik ez a játék és kész.
2012. ápr. 24. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg kerek perec - még az is lehet, hogy páran csatlakoznak hozzád, mert ugyanez a véleményük, csak ugyanúgy nem merik elmondani.
2012. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!