Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha 25 éves...

Szerintetek ciki, ha 25 éves fejjel néha be akarok nézni a könyvtár gyermekrészlegébe?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
dehogy ciki
2012. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen benéznék csak nem tehetem meg. :(
2012. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, megnyugodtam


az utolsó válaszolónak: miért nem teheted, ha szabad kérdeznem?

2012. ápr. 25. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Bámulnának h ez mit csinál és ez teljesen elvenné a kedvem. :(

Túl érzékeny vagyok. :(

Legfeljebb másokkal együtt mernék menni. :D

2012. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is ezen parázok, hogy mit szólnak majd, de valószínűleg ez idővel nem fog érdekelni, miután megszokom.
2012. ápr. 25. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Tökre senkit nem érdekel...


Amúgy gondolhatják, hogy szülő vagy vagy pedagógus vagy a keresztgyerekednek keresel megfelelő olvasmányt. Nincsenek kitiltva a felnőttek a gyerekek világából... :)


Bezzeg ha egy nyolcéves az orvosi szakirodalom polcain szemezgetne, azt jól megnézné mindenki! :)

2012. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

* Bocs, úgy értem a "senkit nem érdekel"-t, hogy a TÖBBI OLVASÓ nem foglalkozik veletek, oda mentek, ahová akartok.


Félreérthető volt.

2012. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki :)

Én is ennyi vagyok amúgy. Van egy négyéves kisfiam, először vele mentem fel a gyerekrészlegre, de annyira sok jó könyv volt ott, közöttük sok olyan, ami gyerekkoromból ismerős volt, hogy később már egyedül is felmentem, amikor elvileg tanulni mentem a könyvtárba :D

Nem bámult senki :) Vettem is ki onnan pár ifjúsági regényt, még én magam mondtam nevetve a könyvtárosnak, hogy olyan jó egy kicsit nosztalgiázni, meg amúgy is, olyan jók ezek a könyvek. Vizsgaidőszakban, tanulás után a kádban vagy este az ágyban csak ilyesmit szeretek olvasni, ilyenkor jó egy kicsit megint gyereknek lenni :)

2012. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!