Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szombathelyiek! Ti mit gondolt...

Szombathelyiek! Ti mit gondoltok a jelenlegi állapotokról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a két szatírra, akik nőket bántalmaznak. Már lassan ott tartok, hogy nem merek kimenni az utcára.
2012. ápr. 25. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nemrég láttam facebookon, hogy ez egy nagy kamu, utána is lett érdeklődve a kórházban (egy ismerősöm ott dolgozik). Kérlek, ne terjessz ilyen baromságokat!
2012. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mikor ott laktam találkoztam szatirral a vasúti átjáronál totl be voltam ijedve nem bántott csak ott verte magának
2012. ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Történt ilyen, de a facebookon már a pletyka verzió jelent meg.

Mint a súgólánc játék. A végére teljesen más jön ki!

2012. ápr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

a nyugat.hu-n is cikkeznek róla, kétlem, hogy kamu lenne...

2012. ápr. 26. 07:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, te elolvastad a cikket? Az is írja, hogy a facebookos pletyka kamu.
2012. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy mit gondoltok az esetről, amikor egy 7 éves kislányt sokkos állapotban találtak a mentőállomásnál.

Tény, hogy bántalmazott nőket:

[link]

[link]

Tehát innentől nem én terjesztek baromságokat, hanem neked kéne gyakorolnod a szövegértést.

2012. ápr. 26. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó és áruld el, ez miért olyan rohadt fontos kérdés? Fogadok, hogy szombathelyi vagy. Annyira imádom, mikor az emberek, ha valami bűntény történik a városukban, egyből mindenhol arról akarnak beszélni, mintha egyenesen büszkék lennének rá, hogy legalább valamiért bekerült a város a hírekbe.

Én vas megyei vagyok, és mást sem látok egész nap facebookon, mint ezt a témát.

2012. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!