Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak itt 20-30 év közötti...

Vannak itt 20-30 év közötti szombathelyiek?

Figyelt kérdés
Nemrég munkanélküli lettem,és hát keresek állást persze,de nagyon sok a szabadidőm,és hát olyan embereket keresek,akiknek szintén sok a szabadideje,és érdekelné a szabadidő hasznos eltöltése,együtt(nem tudom,akármivel,testmozgás,beszélgetés,szabadidős programok,ami alakul).Nagyon rossz mióta így rámszakadt ez az egész.

2012. febr. 21. 16:40
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nem pont Szombathelyi, de majdnem az vagyok...Engem érdekel az ötlet! :)
2012. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Magamról annyit, hogy most dolgozok is, meg nem is, de elég sok szabadidőm van nekem is...Írhatsz ide is, és privátban is!! :)
2012. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam neked privátot,kedves válaszoló...kérlek írj
2012. febr. 23. 23:09
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy járok most egy közösségbe,ami ilyen időelütés jelleggel megy szerdánként,de azt szeretném mielőbb berekeszteni,mert nem nekem való.Az ő problémáik mások,mint egy 30 éves 3 diplomás,egy gyerekkori súlyos egészségügyi probléma miatt rokkantnyugdíjassá vált ember gondja.

Megaztán,ez ez igencsak heterogén közösség,van ott 55 éves,54 évesen agyvérzést kapott ember,aki lábadozik(de rehabilitálni már a kora miatt nem nagyon érdemes arra az 5-6 évre ami a nyugdíjáig hátravan,meg 13 éves iskolás)...az egészet anyám erőltette,hogy ne legyek annyit itthon,én meg nem akarok még ezen is összeszólalkozni vele...van néha így is konfliktusunk...na jó,mondjuk tényleg nem annyira sürün...de szóval értitek...oda eljárok,amíg nincs munka,de nekem az nem ad semmi pluszt,nem érzem,hogy jó lenne oda járni...semleges,mint egy pohár víz,ízesítés nélkül...nem tea,nem sós víz és nem cukros víz,csak van...

2012. febr. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!