Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá, hogy lesz...

Mit szólsz hozzá, hogy lesz Magyarországon ÉLETKORADÓ, JÁRDAADÓ?

Figyelt kérdés

ÉLETKORADÓ, JÁRDAADÓ

[link]



2012. ápr. 26. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
El is olvastad a cikket, amit linkeltél?
2012. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Ez már nagyon szánalmas és nevetséges.

És csodálkoznak a "drága" politikusok hogy a magasan képzett munkaerő , szakemberek elhagyják az országot.

2012. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez egyelőre csak humoradó...
2012. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Folytatom:

TV nézőknek HírAdó

Hívőknek: HálaAdó

Bulizóknak: VígAdó

Virágárusnak: HervAdó

Hazugoknak: TagAdó

Holtaknak: FeltámAdó

2012. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.


Kezdek hinni valami láthatatlan erő létezésében.

Hogy miért?

Azért, mert amikor elolvastam ezt a kérdést, a képernyő alján látható kapcsolódó kérdések között a következő volt legfölül:


"Magyarországon hol van elmegyógyintézet?"


Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam a kérdezővel kapcsolatban...

2012. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak Budapesten lesz járdaadó, mert vidéken van ingatlanadó, és ez így igazságos, szívjanak Pesten is, vidéken is.
2012. ápr. 26. 18:04
 7/10 Valaki0702 ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy hogy a p*csába van bennünk ennyi kitartás, hogy még nem lázadtunk fel a p*csába.
2012. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell rémhiresztelni,nyugi uggyse lázadnak fel,mert a többség vidéki,és nem pesti proli.
2012. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 karesz54 válasza:

‎2012. májusi kezdettel bevezetik a fővárosban a járdaadót, melynek lényege, hogy minden 18. életévét betöltött budapesti lakosnak – szélsőségesebb esetben minden nagykorú magyar állampolgárnak – fizetnie kell majd a Budapest utcáin megtett méterek után.


A lépésszámlálókat minden hónap végén leolvassák majd a tulajdonos lakásán, viselésüket pedig a közterület felügyelők fogják ellenőrizni – aki nem hordja a mérőeszközt, annak akár 20-30 ezer forintos bírságot is kiszabhatnak. Kutyák és egyéb kisállatok sétáltatásához a gazda havi, vagy éves sétáltató-bérletet válthat.

2012. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én leginkább a f*szadót várom, amikor majd a 20 centinél hosszabbal rendelkezőkkel fizettetnek:D
2012. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!