Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jó sztorikat keresek amit el...

Jó sztorikat keresek amit el tudnék mesélni társaságban, mintha velem esett volna meg. Honnan lehetne ötleteket meríteni?

Figyelt kérdés
Unom, hogy mindenki sztorizgat órákig az életéből vicces és izgalmas meg menő dolgokat,aminek jó része kamuszagú, de a többiek falják ezeket . Velem meg nem történik semmi érdekes és régebben sem történt szóra érdemes.Csak járom az otthon- melóhely- bolt útvonalat, de semmi érdekes vicces izgalmas nem történik,aminek az elmesélésére más vevő lenne.
2012. ápr. 29. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tévedsz, ha azt hiszed, attól leszel érdekes, mert hazudsz, vagy kiszínezel történeteket. Nagyon bele is lehet gabalyodni, akkor meg teljesen hiteltelenné válsz.

Jó történetekért mondjuk nem kell messzire menni, elég stand upot hallgatni, bár az nagy égés, ha valaki a társaságból már ismeri a történetet.

Nem kell túllicitálni egymást frappáns történetekkel szerintem, hogy odafigyeljenek rád, ráadásul akivel hétről hétre ilyen dolgok történnek, az nagyon valószínű, hogy hazudik, hozzátesz.

2012. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindenki a környezetemben ilyen aki csak löki a sok történetet ,hogy vele meg a családdal meg a haverjával meg a párjával mi meg nem történt és mindig úgy hozzák ki ,hogy ők mekkora menők voltak az adott helyzetben, vagy milyen poénos helyzetbe keveredtek. Nem ülhetek kukán, nekem is kell valahonnan ötletet meríteni. Sajnos a standupot sokan nézik.
2012. ápr. 29. 21:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem várják el, hogy te is elkápráztasd őket hazug történetekkel, hidd el, hogy sokkal rosszabb, ha belekavarodsz valamibe, vagy később esetleg felemlegetik, hogy emlékszel, amikor ez vagy az volt veled, az hogy is volt? és már nem is emlékszel, mit mondtál.

Nevess velük együtt és érezd jól magad, semmivel sem vagy kisebb, ha nem lököd folyton a szöveget.

2012. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Szia!



Én nem tudok neked ilyen ötleteket adni, de ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne hazudozz össze vissza, mert tényleg bele fogsz keveredni. Egyik ismerősöm állandóan nagyokat akar mondani. Ritkán beszélgetünk, de ha igen akkor mindenféle sztorikat mesél, de már akkor bele gabajodik, de nem szólok neki. Vagy később megint elmeséli, csak kicsit másképp mert már elfelejtette, hogy ezt már mesélte, és mit mondott akkor, állandóan lebuktatja magát. Így hát nem nagyon keresem a társaságát, és már azt se nagyon hiszem el amit kérdez. Én gyűlölöm a hazugságot! Nekem nem kellene játszania az eszét, mert nekem is és neki is "egyszerű" életünk van. Én nem vágyom nagyobb dolgokra, így nem is értem miért akar olyan ""érdekesnek"" tűnni!?


Szerintem egyszerűen meséld el a dolgaidat, mi történt veled, mik a vágyaid, vagy a céljaid. Ha valakit nem érdekelsz akkor úgy sem fogsz ha hazudozol, vagy ha érdeklődik valaki utánad, az így is úgy is fog érdeklődni, mert fontos vagy neki. (Szerintem.)



Szia

2012. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytársam, aki mindenben hazudozott, de tényleg mindenben. Eltűnt hónapokra, aztán mégis visszajött a suliba. Kérdeztük mi volt vele, erre közölte, hogy nem fogom elhinni, mert elutazott Hollandiába (voltam Hollandiában). Kérdezem, hogy na milyen volt, hogy tetszett stb, válasz: nem tudja, mert végig aludta az utat. Na mondom :D Ugyanez a sztori: barátnőmnek ugyanezt mesélte, csak Spanyolországgal, de onnan azért elugrott még Hollandiába is. Bnőm is kérdezte, hogy na mit nézett meg Spanyolo-ban, de ááá semmit, mert annyira aludt.


Ugyanez a lány: összejött valami gazdag fószerral, BMW-vel járt és persze kimaradt a suliból. Egyszer csak közli, hogy Petinek (a gazdag pasija) autóbalesete volt és kómában van. Kérdeztük melyik kórházban van, mert meglátogatnánk, erre azt mondta, hogy ne látogassuk meg, mert Budapesten van (Mi pécsiek vagyunk) és már nem emlékszik melyik kórház. Egy héttel később azzal a sztorival állt elő, hogy a srác felébredt kómájából és azt hitte a barátnőjére, hogy az anyja. 2 hét múlva a srác állítólag meghalt. Nem hittünk neki, tudtuk hogy hazudozik, mintha muszáj lenne. Pár hónappal később egy ismerősöm találkozott ennek a Petinek a legjobb haverjával. Részvétet kívánt neki és megkérdezte hogy viseli. A haver meg ott értetlenkedett, nem értette miről beszél, hiszen a Peti boldogan él Budapesten. Hát ennyit erről... azóta is csak ezen a némberen röhögünk, aki egyébként azt hiszi magáról, hogy jaj milyen nagy színésznő,hogy beetetett minket, aztán meg fogalma sincs, hogy kinek a sztorijain röhögünk minden bulin.


Ha Te is elkezdesz mindenféle sztorit mesélni, csak azt fogod elérni, hogy nem a sztorin, hanem rajtad fognak röhögni.

2012. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rájöttem ,hogy itt hever a megoldás az orrom előtt,ez az oldal telis tele van kamu meg nem kamu történetekkel,és ezt aránylag kevesen olvassák mélyrehatóbban.Vannak is direkt ilyen kérdések itt,hogy mi volt a legcikibb helyzeted ,legjobb élményed,stb stb.No innen már ki is írtam néhány vázlatot és kutatok tovább.
2012. jún. 11. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

#5-ös ez jó!:D Nekem is van egy ilyen sztorim: a mi osztályunkban is volt egy kényszeres hazudozó gyerek. Egyszer sírva jött be az osztályba (még kicsi voltunk) és a padon sírt. Kérdeztük tőle, mi van. Azt mondta, meghalt az anyja, amikor felrobbant a benzinkút.:D:D:D


Később mondtam neki, hogy jó plasztikai sebésze lehet, ha még mindig él:D


Amúgy én tudok mondani neked egy jó sztorit, ezt előadhatod úgy, mintha veled történt volna:


Autóval mentünk, szakadt az eső. Az út szélén állt egy ember egy fekete ballonkabátban, esernyővel, és integetett, mert stoppolt. Szakadt az eső, megsajnáltuk, felvettük. Beült a kocsiba, elkezdtünk beszélgetni. Megkérdeztük, mivel foglalkozik. A válasz kicsit meglepő volt: bűvész. Csak néztünk. Látta, hogy kissé hitetlenkedünk, ezért azt mondta, hogy csak figyeljünk, levette a karóráját, lehúzta az ablakon és kidobta. Mi csak bámultunk.

Megálltunk egy benzinkútnál. Vett magának egy lekváros buktát. Odahívott minket, szétnyitotta és mit gondolsz mi volt benne?



LEKVÁR! :D:D:D:D:D:D:D:D



Ez persze nem történt meg velem, én is hallottam valakitől, akivel szintén nem történt meg, de elő lehet adni:D

2012. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha Te attól érzed magadat valakinek, ha hazudozol, akkor csináld. Ki vagyok én, hogy erről lebeszéljelek. Csak én speciel nem akarnék egy hazug emberrel barátkozni. Egy korábbi válaszoló vagyok és említettem azt az ismerősömet, aki mindenfélét összehordott a halott barátjáról meg Hollandiáról. Szerinted barátkozunk vele? Nem. Minden hazudozóról kiderül előbb utóbb, hogy nem mond igazat, akkor aztán sokkal rosszabb lesz neked, mert mindenki rajtad fog röhögni, ahogy mi is tesszük ezt barátnőmmel, ha szóba kerül az a lány. De Te tudod. Nyilván könnyebb így sikereket elérni, mint tisztességes úton. Politikusnak tökéletes lennél.
2012. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Okosan kell csinálni nem megfogható leinformálható személyeket belevenni.Messziről jött ember vagyok aki azt mond amit akar. Új társaságban ez bejön.Másnak is,látom nap mint nap ,olyan hajmeresztő dolgokat mesélnek,itt mindenki akcióhős meg vígjátékfigura és ezek a népszerű alakok..
2012. jún. 11. 21:26
 10/14 anonim ***** válasza:
megszívtam.com
2012. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!