Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kevésbé...

Miért van az, hogy kevésbé szeretnek, és kevésbé vagy népszerű egy társaságban, ha csendes és zárkozott vagy?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van az, hogy aki kevésbé magabiztos, zárkozott, csendes stb. azokat a legtöbb ember meg sem akarja ismerni...

Hanem azonnal kirekesztik, anélkül hogy legalább 2 percet beszéltek volna vele.

Ez miért van???

(nem fiúkkal kapcsolatos kérdés, hanem úgy álltalánosságban értem)


2011. dec. 18. 00:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
7%
Mert a beszédes, nyílt embereket a többség jobbat kedveli. Jobb a társaságukban lenni. Szerintem ezen nincs mit nem érteni :)
2011. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 bánomisén ***** válasza:
100%
A csendesebb, zárkózottabb emberekhez több idő, türelem, figyelem kell, újabban meg ezekből van a legkevesebb az emberekben, tisztelet a kivételeknek.
2011. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem értek egyett, akik régóta ismernek, az én társaságomban is nagyon jól tudják magukat érezni, mert alapból sokat nevetek, beszélek és vicces is vagyok.

De idegenek előtt ezt nem fogom bemutatni...

Bár lehetőségem sincs rá.


Szal nincs igazad... aki bunkó és beszól mindenkinek, semmivel nem jobb nálam.

Sőőőt...

2011. dec. 18. 00:17
 4/13 A kérdező kommentje:
Első kommentelőnek írtam:)
2011. dec. 18. 00:18
 5/13 anonim válasza:

Akkor nem tudom a kérdésedre a választ.

Kérdezd meg attól, aki nem akar a társaságodban lenni, és kirekeszt.

Attól, hogy valaki nyílt és beszédes, még bunkó..

2011. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

"...beszélek és vicces is vagyok.

De idegenek előtt ezt nem fogom bemutatni..."


Nem ők rekesztenek ki, hanem te magadat!

A testbeszéd sokat elárul másoknak, ha eleve úgy állsz hozzájuk, nem fognak közeledni mások!

Nem kell sok: csak egy mosoly, egy érdeklődő tekintet. Ha dekadens testtartással, arcodon undorral ülsz valahol ne várd, hogy oda mennek hozzád!


Azt már eg se merem említeni, hogy ha "idegenek" között vagy, gondolom te mentél oda és nem ők mentek hozzád. Ha bekerülsz egy társaságba, akármilyen nehéz neked illik a többséghez közelíteni és nem nekik körül udvarolni!

2011. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és a társaság ugye nem arról szól, hogy mindenki ül a saját burkában világfájdalmas arccal...
2011. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csendes, zárkózott..nehezen nyílok meg idegenek előtt.De akik ismernek, tudják, hogy valójában milyen vagyok.. sokat lehet rajtam/velem nevetni,van, hogy néha a kelleténél is többet beszélek..

De most a melóban engem is úgy mond kirekesztenek...

Nem sokat beszélnek velem, látom rajtuk, hogy szinte zavarja őket a jelenlétem, ha én hozzájuk szólok, elintézik 1-2 szóval a választ...na ezért meg már én nem jópofizok, maradok csendes..

2011. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Ha dekadens testtartással, arcodon undorral ülsz valahol ne várd, hogy oda mennek hozzád!"


Nyilván! Ha ezt tenném, akkor megérteném, hogy miért van ez, de nem ilyen vagyok. Mindig mosolygok, keresem mások társaságát, de elintézik egy két szóval stb.

Csak akkor beszélgetnek velem, ha véletlenűl kettesbe kerülünk valahol.

Ha én megyek oda ahol többen vannak, észre sem vesznek...

Vannak páran akikről tudom, hogy utálnak és direkt arra törekednek, hogy kirekesszenek, de ez csak 1-2 ember.

Szóval nem értem...

Rákérdezni nem fogom, mert úgyis tagadni fogják, hogy ez nem így van:)


Utolsó, pont olyan vagy amilyen én:)

2011. dec. 18. 23:47
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja és senki se ismerte egymást előtte, csak ők időközben már összebarátkoztak egymással, csak én vagyok az egyetlen akivel nem igazán.

Pedig nem tettem semmi rosszatt...

2011. dec. 18. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!