Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan válaszoljak egy olyan...

Hogyan válaszoljak egy olyan haverom érdeklődésére a hogylétem felől, aki után szinte mindig én jártam és alig tartjuk a kapcsolatot és emiatt dühös vagyok rá?

Figyelt kérdés

Évek óta tart vele a huzavona, mindig is én jártam utána. Sok gondja van neki egyébként, de azt veszem észre, hogy a baráti körünkből másokra valahogy mindig jut ideje, csak rám nem. Múltkor történt valami, ami miatt úgy érzem, betelt a pohár, elegem lett abból, hogy szarik a fejemre és hiába beszéltük meg már ezt többször, nem látom, hogy érdekelné, mi van velem.


Azóta írt, eddig egyik üzenetére sem válaszoltam. Mit tegyek?


Tudom, hogy kissé zavarosnak tűnik, de az a lényeg, hogy úgy érzem, egyoldalú a barátságunk (vagy inkább haverságunk), ezt már többször elmondtam neki, amikor kérdezte, többször megígérte, hogy ez változni fog és sohasem változott.


2012. ápr. 29. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

az ilyenek energiavámpírok. én is belefutottam hasonló "barátságokba", mindegyik tovatűnt. lehet, hogy ragaszkodsz hozzá, de el kell fogadni, hogy ő hozzád nem. ha így is akarod, akkor legyen, csak mindig dühös leszel rá...

H^^

2012. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!