Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért adnak valótlan válaszoka...

Miért adnak valótlan válaszokat azok akik a nehéz szinte lehetetlenség munkahelyeket találni kérdésekre azt válaszolják nem igaz nem is akarnak dolgozni. E válaszolók egyetlen munkahely címet nem tudnak adni. Miért kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem figyelted meg, hogy mennyi hiteltelen észosztó rosszindulatú okoskodó jár ide?

Itt mindenki példás férj, feleség, apa, anya, (a megfelelő válasz aláhúzandó :))

Itt sosem csal meg senki senkit. Itt minden gyerek szülőtisztelő, itt minden szülő profi nevelő. Itt mindenki ért mindenhez, példás karrierek, mintaszerű életvitelek. Csupa tökéletes ember.


ja



Sokaknak jobban esik odamondani a frankót, mint empatikusnak lenni.

2011. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Én még nem mondtam ilyet,de sokszor meglep,hogy sokan panaszkodnak,hogy nem találnak állást maguknak..A barátnőm 8 általánossal rendelkezik..Se nyelvtudása,és nem hogy diplomája de érettségije sincs.Mégis egyik nap kilépett a munkahelyéről,másnap már dolgozott is egy nyomdában..(800 forintos órabérben) A másik barátnőm is csak 8 általánossal rendelkezik,mégis rögtön felvették e tescoba---Ma pénztáros.

Én külföldön élek,és a napokban gondoltam rá,hogy hazamegyek..Itt kintről írtam pár helyre és már jött is választ hogy ha érdekel az állás menjek be próba napokra.Pedig csak érettségim van...

Én elhiszem,hogy sokan nem találnak állást maguknak.De sokan vannak akik azt mondják,hogy nem azért diplomázott le,hogy egy gyárban gürizzen 100.000 forintért..Nos,így is fel lehet fogni..Bár még mindig jobb mint a semmi...

2011. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert abbol indulnak ki, hogy nekik van munkahelyuk, igy hogy hogy masnak nincs es ez a gondolkodas relevans is volt meg 15-20 eve. Ne foglalkozz veluk! Egyszeruen beszolni akarnak, nem segiteni.
2011. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!