Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy engem kihagytak a programból?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátommal, az ő bátyja is majdnem 3 éve van a barátnőjével (20-22 évesek vagyunk). Általában együtt 4-en csinálunk programokat, együtt megyünk bulizni, együtt szervezzük a családi összejöveteleket, nagyon szoros a kapcsolat köztünk. A hétvégét (péntek-szombat) a barátomnál töltöttem, majd tegnap amikor már pakoltam a cuccaimat, hogy jövök haza, beállított a bátyja meg a barátnője, hogy nincs-e kedvünk nyársalni. Én nem tudtam maradni, mert megbeszéltem itthon, hogy vasárnap hazajövök és megcsinálom az itthoni teendőimet (zh-ra tanulás, takarítás, stb.), így a többiek azt mondták, hogy majd máskor nyársalunk, mert nélkülem nem olyan.

Majd mikor hazaértem a busszal, és beszélgettem a barátom anyukájával a neten, mondta hogy már el is mentek bevásárolni mert mégis nyársalnak és elhívták barátomat is. Nekem ez rosszul esett, hogy épp csak felszálltam a buszra máris meggondolták magukat. Nekem ez rosszul esett. Mikor hazaértek a bevásárlásból, barátommal beszéltem pár percet, mondta hogy bevásároltak, nem lesz olyan nagy buli mert csak hárman lesznek, stb. Egész este fel sem hívtak hogy hogy telik a napom, pedig tudták hogy itthon vagyok. Tudom hogy nem kéne így felkapnom a vizet, de általában együtt csináljuk ezeket a programokat, a sógor például nem jöhet ki velünk a kocsmába még egy sörre / kólára se, mert őt a barátnője nem engedi sehova egyedül. Az én barátom szokott velük menni ide-oda, én nem tiltom semmitől (főleg a családjától nem), meg az is közrejátszik hogy ők hárman egy városban laknak, én pedig 20 km-rel arrébb. Abszolút nem várom el, hogy ha távol vagyok, gyertyafényben sirassák a távollétemet. Jó viszonyban vagyunk a lány szüleivel is, néha ott töltünk akár 2-3 napot is, nem zavar ha gondolnak egyet és átmennek sütni sütiket meg tévézni azt esetleg a barátom is ott alszik, sosem szólok egy rossz szót sem és ez miatt rossz érzések sincsenek bennem, inkább oda, mint a kocsmába... És volt már fordítva is, mikor barátommal összevesztem, hogy a bátyja és az ő barátnője bejöttek értem, levittek magukhoz, náluk aludtam, majd beállított a barátom is mert tudta hogy ott vagyok, de ha nem jött volna, akkor is velem lettek volna a testvéréék. Mégis általában a programokból ha valaki kimarad az én vagyok, mert én ugye máshol lakom és nem pikk-pakk módjára működik hogy lejussak, mint nekik két utcával arrébb. Ma is még egyáltalán semmi életjelet nem láttam egyikőjükről sem, lehet hogy még alszanak (állítólag csak hárman voltak, de lehet hogy hívtak még át valakiket mikor már kezdték jobban érezni magukat az italtól...) Lehet, hogy szánalmasnak tűnök, de vajon jogosan esik rosszul, hogy kihagytak ebből? Nem tudtak volna rendelni egy pizzát és megnézni egy filmet? Nincs igazam ha úgy érzem hogy egy ilyen előtte nagybevásárlós, éjszakába nyúlós nyársaláson azért nekem is ott lett volna a helyem? Vagy üljek nyugodtan a pi.csámon és semmi közöm hozzá hogy mit csinálnak ha nem vagyok ott?? Balhézni úgysem fogok. Csak érdekelnének a kívülállók véleményei. Előre is köszi :) 20/L


2012. ápr. 30. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nagyon szerettél volna ott lenni,akkor talán megoldható lett volna, hogy ott maradj még ma délelőttig.Most már mindegy.

Szerintem nincs abban semmi rossz, hogy nélküled is nyársaltak. Talán unatkozni kellett volna, és utánad sírni?

2012. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy jól érzik magukat nélküled, még nem jelenti azt, hogy nem szeretnek. Fordított esetben te akarnád jól érezni magad vki nélkül, vagy nem? Sztem ha van egy 4 tagú társaság, és hiányzik az egyik, még nem jelenti azt, hogy a másik 3-nak nem szabad semmit csinálni.:)

Amúgy lehet nekem is rosszul esne a helyedben a dolog, mert én is ilyen vagyok, hogy mindent magamra veszek, de ezért mondom, hogy külső szemszögből nézve nincs ezzel semmi baj.

Nem inkább az bánt, hogy te egyedül voltál?

2012. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De, valószínű igen. És az, hogy ez általában így van. Ha valaki kimarad, az én vagyok.
2012. ápr. 30. 12:54
 4/18 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem kell utánam sírni. Kimaradtam már jó pár dologból, úgyhogy nem csinálok ebből balhét. Mindössze csak jól esett volna, ha valami kisebb volumenű dolgot csinálnak nélkülem.
2012. ápr. 30. 12:56
 5/18 anonim ***** válasza:
Arról nem a barátodék tehetnek, hogy nem a szomszédban laksz. Túlreagálod a dolgot, miért ne süthetnének nélküled? Teljesen spontán buli volt, még azt sem mondhatod, hogy a hátad mögött szervezkedtek.
2012. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De akkor az miért van, hogy a barátom bátyja nem jöhet velünk sehova, mert őt a csaja nem engedi sehova egyedül. Nem jöhet velünk ki meginni egy sört, mert nem mehet kocsmába a csaj nélkül. Családi program után szívesen maradt volna barátom bátyja velünk iszogatni, de a bnője másnap délelőttre ment dolgozni és nem volt kedve. Egyedül meg nem maradhatott itthon a saját házában velünk. Nem lehet, hogy inkább ezek vannak túlreagálva? A lány semmiből se maradhat ki én meg fogjam be a pofámat állandóan? Ám be is fogom. Csak rosszul esik. Mintha én kevesebbet számítanék.
2012. ápr. 30. 13:08
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezt tényleg túlreagálod. Én ne fogom bunkón megírni a véleményemet, mint azt itt sokan teszik, mert nem akarlak megbántani, csak szerintem tényleg ne emészd magad ezen, felesleges. Múltkor úgy volt, hogy áthívjuk a barátomat grillezni, én, öcsém, anyu, meg ő, de hirtelen beszervezték a munkába és nem tudott jönni. Hiányzott, de én meg öcsém úgy vágytunk egy kis grillkolbászra, hogy mégis este nekiálltunk nélküle:D Még örült is neki, de azért sajnálta, hogy kimaradt a buliból. Ez tuti nem ellened irányult, biztos ők is sajnálták, de tegnap olyan szép idő volt, kár lett volna kihagyni részükről:)
2012. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az a csaj egy hárpia (a pasi meg papucs, ha tűri). Ne akard őket látni követendő példaként.


Azért a saját családjától félteni a pasiját, nagyon durva. Ne lépj erre az útra.

2012. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok. Elítélem az ilyet sosem tiltanám, hogy a családjával legyen. Csak pont ezért sz.r ez, mert én meg szerintem tök rugalmas vagyok meg minden. Tegnap is jó szórakozást kívántam meg nem szóltam semmit, csak csendben gondolkodom ezen, hogy amikor meg a barátom bátyjának a barátnője nélkül van jó idő, akkor sosem csinálhatunk semmit. Most jövök csak rá arra, hogy nem is az zavar hogy én kimaradok, hanem talán az hogy én nem vagyok annyira fontos hogy megvárjanak ezzel, de a másik lány meg mindig kiharcolja magának.
2012. ápr. 30. 13:18
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább te csinálod jól, és a másik lány fogja egyszer megbánni, mert senki nem szeret pórázra kötve élni.
2012. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!