Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó ez a szomszédomnak?...

Miért jó ez a szomszédomnak? (hangoskodás)

Figyelt kérdés

Miért jó a szomszédomnak, hogy május 1-én, nemzeti ünnepen, reggel háromnegyed nyolckor berántja azt a rohadt benzines fűkaszát és én arra ébredek, hogy füvet nyír, tehát nyélgázzal bömbölteti azt a retket.

Nem az a baj, hogy kaszál, mert azt is kell, csak azért már ne ünnepnapon "hajnalban"...



2012. máj. 1. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ma ér rá. Nem mindenkinek ünnep ez a nap,nekünk sem.
2012. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a bal oldali szomszéd rántotta elő a fűnyíróját 8 órakor, a jobb oldali lusta volt, mert csak 9 óra tájban kezdte el nyírni a füvet. Úgy látszik ez az én páromnak andalító zene, mert még most is békésen alszik.
2012. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ő sem csinálja szívesen de valamikor ezt is el kell végezni. Valószínűleg csak most ér rá. Nekem ebből a hosszú hétvégémből ez az 1 nap van amikor rendesen pihenhetek. Szombaton dolgoznom kellett, vasárnap is dolgoztam mert haveromnak meg ígértem hogy segítek neki csempézni, tegnap délelőtt meg a rendes munkahelyemen voltam mert azért a boltnak mennie kell. Most pihenek itthon pedig nekem is füvet kell vágnom plusz még a kiszáradt kis fámat sem ártana kivágnom a helyéről de nem zavarok senkit a bivaly fűrészemmel így majd pénteken amikor pihenős vagyok akkor kikapom a helyéről. Ez van sajnos.
2012. máj. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod egész életedben. Reggel 8-kor...hajnalban?! Nem túlzás ez kicsit?
2012. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy én vagyok a szomszédod ?!

Semmi kedvem nem volt hozzá bakker de muszáj volt :D

2012. máj. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1: 8 nem hajnalban van. 2: nem tudom, te szeretnél-e 11-kor (bocs, lehet, hogy neked még az is korai), vagy délután 2-kor 40 fokban, tűző napon füvet nyírni. Én valahogy nem szeretnék. Máskor meg gondolom dolgozik. Ha hajnali 4-kor csinálta volna, még lenne is okod a felháborodásra, viszont ma ünnep van, lefeküdhetsz korán is aludni. Egyszerű, nem?
2012. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nekünk már beszólt a szomszéd, mert vasárnap délután füvet nyírtunk.

Bírd ki és ezt nem rosszból mondom, hanem, mert tudom, hogy elég nehéz rá időt keríteni és az időjárás se nekünk kedvez, hogy ilyen meleg, ráadásul épp olyan kedvvel állunk neki, mint, ahogy mások hallgatják.

2012. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh, én ma arra keltem fél 7-kor, hogy a fölöttünk lévő szomszédok "beszélgettek". Tehát :f@szom így, f@szom úgy, k. anyád, b@zd meg" stb. Egy hónapja vannak itt, azóta öröm az életem. :(
2012. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is reggel szoktam kaszálni, mert a munkavédelem miatt kell a munkáskabát meg a hosszú nadrág és sokkal elviselhetőbb reggel, mint napközben.
2012. máj. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!