Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » ELőször találkozom egy lánnyal...

ELőször találkozom egy lánnyal és eléggé kedvelem. Westendbe mennénl első talira de nem tudom, hogy azon belül mit csináljunk vagy hova vigyem. Mozi az biztos kizárva. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A kajáldás résznél van egy jó cukrászda oda beülhettek
2012. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. máj. 1. 12:00
 3/6 anonim válasza:
Westendben nem tudom, hogy van-e Frei kávézó.Általában a Libri könyvesboltok mellett szokott lenni. Ha szeretitek a különlegesebb kávékat, sütiket vidd el oda. Egész tűrhető áraik vannak.
2012. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ne egy műhelyre vidd, inkább akkor menjetek el a Margit-szigetre, és sétáljatok egy nagyot egy fagyival a kezetekben.
2012. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy komolyan, nagyon szép az idő, használjátok ki, sétáljatok, margitsziget & fagyi tényleg jó ötlet :) leültök valahova, beszélgettek :) jó is az
2012. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D!
2012. máj. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!