Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek el az első randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek el az első randira, ha egy nálam jóval idősebb pasival találkozom?

Figyelt kérdés

Először randizok ennyivel idősebb pasival és gőzöm nincs, mit kellene felvennem. Nem esti program lesz, hanem csak délután találkozunk.

Lovaglócsizma kilőve? Farmer? Nem szoktam gyakran magassarkút hordani, van egy magassarkú bokacsizmám, esetleg az? Hasonló korú srác esetében felvenném a lovaglócsizmám, de most nem hiszem hogy az lenne a jó választás.

Szóval szerintetek?

ÉS még van egy kérdésem... a randizás eddig távol állt tőlem, mert az exeimmel eddig csak hopp összejöttünk, a randizás kimaradt... szóval azt hiszem az első komoly randim is most lesz.

És emiatt nem tudom, hogy ha például ő azt javasolja, hogy üljünk be valahova inni valamit, akkor utasítsam vissza, hogy inkább sétáljunk vagy fogadjam el? számomra a fizetés kérdése mindig kínos... nem tudom miért. és ha ezt javasolja, akkor az magától értetődő, hogy meg is hív, vagy én akarjam a magam részét fizetni? szerintetek ez hogy nem jön ki kínosan? vagy evidens hogy első randim meghív a srác?

és még egy dolog... a korkülönbség elég sok, és nem tudom így milyen témákkal jöjjek elő. nem okoz gondot fiúkkal elbeszélgetni, de ennyivel idősebb pasival még kötetlenül nem beszélgettem. úgy értem nyilván a tanáraimmal igen, de szakmai dolgokról. milyen témákat kerüljek? milyen témák illendőek? például szerintem tőle nem is tudom megkérdezni hogy milyen zenét szeret, amit egy hasonló korú sráctól simán megkérdeznék! de valahogy tőle nem merem...

légyszi minden "gondomra" reagáljatok, mert most össze vagyok kissé zavarodva, lehet le is mondom, mert félek, hogy idiótát csinálok magamból.

én 21 vagyok és 34...


2012. jan. 8. 10:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz ugyan úgy mint hogyha egy veled egyidős sráccal randiznál.. Ne parázz azon hogy hogy nézel ki. És szerintem ugyan azokat kérdezd mint bárkii mástól .
2012. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
először is ha meg hív valamire evidens hogy ő fizet.ne félj valószínű hogy van pénze.nem kell meg ijedni a témáktól sem mert ugyan olyanokról szoktak beszélgetni ők is.az meg hogy hogy öltözz fel a legjobb mindig az szerintem ha egy nő szexis
2012. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

kösz a tanácsokat.

a szexis alatt mit értesz? :) szerintem én nem vagyok szexis típusú nő, úgy értem, mint írtam, magas sarkút ritkán húzok, bár jól érzem magam bennük.

szóval akkor ha azt mondja hogy üljünk be valahová, akkor meghív ugye? vagy ha fizetésre kerül a sor, akkor ne is hozzam fel a dolgot?

2012. jan. 8. 10:56
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak legyél önmagad,és természetes,ne foglalkozz a kor külömbséggel,Én 35 voLtam,mikor megismertem a párom,Ő 22 volt akkor,van 2 gyönyörű közös gyermekünk,és boldogok vagyunk már 8 éve,szóval csak lazán,és ne görcsölj,és olyat vegyél fel magadra,amiben jól érzed magad,ne olyat,amit szerinted elvárnak
2012. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 omba ***** válasza:
100%

Hol itt a jóval idősebb pasi??? :O

Ne "viselkedj", ne parázz.

Ha találkoztok, akkor azért, mert olyan vagy, amilyen.

Na, akkor most ne akarj kitalálni egy másmilyent!

2012. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 kovpet ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy vagy 30 év van köztetek...

Ekkora korkülönbség az semmi... :)

2012. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 kovpet ***** válasza:
100%
35 évesen meg 2 kávé vagy hasonló esetén értelmetlen a pénzről parázni. Fogadd el, ha meghív. Nyilván meg fog.
2012. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

nem tudom, nekem ő már jóval idősebbnek számít. ha azt veszem hogy ő 13 éves volt mikor én még csak kipottyantam, akkor szerintem az sok...

meg pl. van neki gyereke is...

2012. jan. 8. 11:21
 9/25 A kérdező kommentje:

de persze ez nem zavar, nem azért írtam ki ezt a kérdést, csak mivel ő már érett férfi, nem olyan nyikhaj, így más lesz a szituáció is....

a másik, hogy gyermeke is van. ezt a témát gondolom kerülni kellene?

2012. jan. 8. 11:25
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs itt sehol idős pasi, angyalom. (Én 35 vagyok, sértve érezném magam ha ezzel illetnél. :D) És nem érezném, hogy olyan sok a korkülönbség, hiszen felnőtt nő vagy. Ugye?

Öltözz úgy, ahogy egyébként tennéd. Neki egy szexis csaj kell, nem egy apáca, ezért akar veled randizni, mivel úgy ismert meg olyan öltözékben amiben egyébként is szoktál lenni. Ebből ne legyen gondod.

Fizetés: ne akarj fizetni, mert ezen én is kiakadnék egy kicsit. Hadd rendezzem már a számlát, ha elhívtalak egy randira. Egy sima baráti csevej után se szoktam fillérezni nemhogy egy randin.

HELY: Hideg van inkább üljetek be valahová, s úgy nyugodtabban is lehet beszélgetni.

Témák: azt majd hozza ő nyugi. Válaszolj mindenre úgy, ahogy gondolod a szélsőségekre vigyázz azért. :D S minden bizonnyal képbe fog kerülni a szex is. Valószínűleg csevej szintjén, talán humorosan. Csevegj erről is.


Ha te akarod irányítani a beszélgetést vagy egy részét legalább az egy hosszabb csevej lenne, de már így is hosszan írtam. :D

2012. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!