Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » The Human Body - Az emberi...

The Human Body - Az emberi test kiállítás, Budapest, Váci1 . vagy Bodies 2. Budapest Király utca 26. Ki, mit tud ezekről a kiállításokról? Melyikre érdemes elmenni? Miben különböznek?

Figyelt kérdés

#emberi test #The Human Body #Bodies 2 #Csodáltos emberi testek
2012. máj. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az elsőn voltam és nekem nagyon tetszett, bár megjegyzem, hogy elég borsos ára van és ahhoz képest nem voltunk benn tovább 1 óránál úgy, hogy mindent részletesen megnéztünk. Ettől függetlenül nagyon jó. A másodikat nem láttam pedig jó lett volna, a katalógus szerint ott ki van állítva egy terhes nő is, az is biztos érdekes.
2012. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg meg tudnád mondani, hogy a kettő közül melyik az amelyik ténylegesen a pár évvel ezelőtti ismétlése? Sajnos telefonon mindegyikről azt mondják, hogy az az és nem a másik :S
2012. máj. 3. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt tuti fix, hogy az első itt volt. Nem tudom, hogy itt volt e a 2. de az első tuti. És ezt onnan tudom, hogy voltam azon is :)
2012. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az emberi test kiállítás, Budapest, Váci1 .


Végül erre mentünk el. Lenyűgöző! A szakvezetés ingyenes és hétfőnként alacsonyabb a belépti díj is :D

2012. máj. 16. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!