Ciki, ha horkolok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem sokára megyek egy erdei kirándulásra, de a helyzet az, hogy megfáztam és még az allergiám is kijött, ezért be van dugulva az orrom és csak horkolva tudok aludni. Esetleg van valami módszer erre, hogy ez megszűnjön?

Ráadásul lány vagyok, így szerintem egy picit cikibb.



2012. máj. 4. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

-.- istenem!!! ilyenek miatt ne aggódj, sok ember horkol és nem tehet róla.

a fiúk pukiznak meg ilyenek... meg a "reggel" náluk kicsit más... :D remélem érted, hogy értem :D

de ha hason alszol akkor azt hiszem nem horkolsz, fizikailag nem lehetséges

(azt hiszem, mert a torok végében valami(nem igazán tudom a nevét TALÁN a nyelvcsap az) elernyed és a végett horkol az ember)

2012. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fújd ki rendesen, hogy felszakadjon. Ha sehogysem megy akkor közöld előre a hálótásaiddal mire számithatnak és miért, úgy már nem olyan vészes és nem is gondolnám cikinek, csak addig ciki mig nem vállalod fel.


Egyébként én nem engedném hogy a sátramban aludj ha horkolsz, végén még odavonzod a medvéket.

2012. máj. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. az a legjobb megoldás, ha elmondod a társaidnak, hogy ez a problémád, ezért meg azért. Ha normálisak, megértik. Ha nem értik meg, akkor más baj is van lesz még velük.
2012. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D Szerencsére nem sátor, így nem kell félni a medvéktől :)

Köszi a válaszokat! :)

2012. máj. 4. 15:20
 5/5 genya a punk válasza:
Szeritnem nem ciki, hanem sexy...
2012. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!