Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőim nagyon kicsinyes...

A barátnőim nagyon kicsinyes dologért haragudnak rám. Olyanért amiért sztem nem is érdemes. Nem akarok nekik könyörögni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rajzon csapatokban dolgozunk. És én nem velük voltam hanem azokkal akik nekem barátnőimn ők viszont utálják őket. És én azokkal voltam akiket utálnak mert őket meg elhanyagolom azok miatt akik utálják őket. És most teljesen kivannak akadva rám. Hagyjam őket a francba ha már ez is baj nekik? Mert sztem nincs teljesen igazuk! Barátkozzak azokkal akik nem haragudtak meg rám mert elhanyagoltam őket? Vagy szerezzem vissza a másik barátnőimet akik ennyiért is megharagudtak?
2012. máj. 5. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
aki azért megharagszik rád mert olyannal barátkozol aki neked barátnőd te utálja az nem igazi barátnő (az csak birtokolási vágyát élvezi ki rajtad...) maradj azokkal, akik nem haragudtak meg rád
2012. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. máj. 5. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!