Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sztetek szégyen a mekiben...

Sztetek szégyen a mekiben dolgozni?

Figyelt kérdés

Mert a haverjaim mindig azzal szivatnak a suliban h adjak nekik BigMacet de mégis honnan adnék a suliban?!

Meg tegnap találkoztam egy volt melótársammal aki eljött onnan és azt mondta h nem szerette senkinek mondani h ott dolgozik mert lenézték...

Most kajak szégyen ott melózni? :S

17/F


2012. máj. 5. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem szégyen.
2012. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Az a szégyen ha valaki nem dolgozik,és a szülők pénzéből veszik meg az androidos telefont stb.Te elmondhatod magadról hogy saját fizetéssel rendelkezel,a többiekkel meg ne foglalkozz.Örülj hogy van munkád.
2012. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Diákként nem szégyen. Felnőttként már neccesebb.
2012. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem a mekiben dolgoztam, hanem a burger kingben, de szerintem ebben semmi szégyen nincs. Ha belegondolsz, az legalább egy fix dolog. Én szerettem ott lenni. Más munkahelyet nem is nagyon találtam akkor, 19 évesen, úgy, hogy nem volt semmi végzettségem. Örültem neki, hogy legalább ez van, sőt, én büszke voltam rá, hogy meg vannak elégedve a munkámmal, mert tényleg jól dolgoztam.

Az összes ismerősöm tudta, hogy ott dolgozom, most is tudják, hogy ott melóztam egy évig, de sose nézett le senki.

2012. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem manapság ekkora munkanélküliségben sehol nem szégyen dolgozni. Kivéve persze az utcasarkon, de lassan már az se szégyen, csak legyen miből ennivalót venni. Inkább örülni kell annak, ha van munkahely. Aki gúnyológik, az csak irigy, mert neki nincs munkája és keresete. Vagy épp ellekezőleg, olyan gazdagok a szülei, hogy emiatt lenézi azt, akinek dolgoznia kell. Ne foglalkozz velük!
2012. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A haverjaid csak poénkodnak és nem lenézőek. A volt melótársad meg úgy érzi lenézik, mert cikinek érzi. Nyílván van aki lenézi, de az mit nem? Van rosszabb munka is mint a meki, mekk mekk:)
2012. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Egy diáknak nem szégyen semmilyen munka, sem a gyorsétterem, sem a szórólapozás. Ha viszont már nem tanul valaki, mégis ilyesmi munkája van, na az már kissé fura.
2012. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Se diákként, se fiatal felnőttként nem szégyen. Nagy a munkanélküliség, ilyenkor mindent el kell vállalni, és nem azt nézni, ciki, vagy nem. A munka sosem ciki. :)
2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam ott, nem éreztem cikinek.
2012. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem szégyen.

Szerintem az a ciki ha a kukásoknál dolgozik valaki.

Egyik külföldi országban ők szégyenpótlékot is kapnak.

2012. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!