Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha szerkesztőségnél, TV-ben...

Ha szerkesztőségnél, TV-ben színházban stb. szeretnék dolgozni nyáron, akkor mennyi az esélyem, hogy érdeklődjek? 16/L

Figyelt kérdés
Tudom hogy naivnak tűnik a kérdés, de a média érdekel (a színház nem média, attól még azt is nagyon szeretem), abból is főleg az a rész, ami az adásokba, újságba nem kerül bele. Már voltam nyári munkán, de az idei nyárra olyat szeretnék, amiben van kihívás és amit tényleg szívvel-lélekkel tudok csinálni. Tudom, ne válogassak amikor sok diplomás is munka nélkül van, de azért megpróbálnám... vélemény?
2012. márc. 29. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak letörni, de nem tudnál valami mást keresni? Minden kis tini ezekről álmodik még ha nem is színészként. Helyedben megpróbálni se próbálnám, de ha tűkön ülsz akkor sok szerencsét hozzá.
2012. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért hiszik azt az emberek, hogy a "Nem akarlak letörni" kezdető mondataikkal valóban nem törik le az embereket? DE rohadtul letöri az embert ha valaki így kezdi a mondatát.
2012. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
És miért hiszik azt az emberek, hogy nem mindenki nyalja ki másnak a ..... Persze, hogy letöri. Írtam, hogy nem fogom letörni? Azt írtam nem akarom, de... A "de" szó nem ismerős véletlen?
2012. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem baj, nem olyan egyszerű engem letörni :) Persze, hogy minden tini erről álmodik, pont ez érdekelne, hogy miért van az, hogy egyeseknek, sikerül, másoknak meg nem. Ne mondjátok, hogy csak a tehetség alapján, mert vannak akiknek nincs lehtőségük, hiába tehetségesek (és most nem magamról beszélek, éppen azért, mert rólam eddig még csak olyanok mondtak véleményt, akik ismertek, és aki szeretett az dícsért, aki utált az meg lehurrogott, de ebből se tudtam meríteni, mert semmit konkrétumot nem mondott, hogy mit kellene másképp csinálnom, vagy ilyesmi).

Véleményt kértem és azt megkaptam, szóval köszönöm a válaszokat :) (azért jöhetnek még)

2012. márc. 31. 13:32
 5/16 anonim ***** válasza:

11:25


Ó, tehát le akartad törni. Ott ülsz a gép elött és direkt azzal a céllal írod a kommentedet, hogy letörd. Te egy remek ember vagy, bárcsak olyan lehetnék, mint te. Szerintem rengetegszer próbálkoztál már a tv-nél és színházaknál, vagy tévedek?

2012. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

13:32


Igazából erre, nincs garancia. Lehet, hogy kedden elmennél érdeklődni és nem foglalkoznának veled, de szerdán már igen. Ilyen az a "pop"szakma :D (sima munkáknál is egy csomó ilyen van.)

2012. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

13.35: Nyugi, szerintem jót akart :) Apa is ugyanezt mondta, hogy szerinte ez nem jöhet össze, idióta ábránd, csak az időmet pazarlom, miért nem megyek inkább bankárnak :D De ahogy elnézem téged letört...


13.37: Akkor igyekszem szerdán menni :) Valami tipp, hogy ez min múlhat? (álláskeresésnél)


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. márc. 31. 13:49
 8/16 anonim ***** válasza:

13:49


Mindkettő kommentet én írtam :D

Nem, nem tört le, az tör le, hogy túl sok ember van lehangoló véleménnyel és bár valószínűleg kicsit túlzok, de az ország is ezért olyan amilyen.


Szerintem el kell találni egy fura mégis megnyerő stílust, ahol egyszerre vagy magabiztos és alázatos is. Tök érdekes, de szerintem érted miről beszélek :D. Pesten amúgy is könnyebb diákmunkát találni, abban a megyében ahol én lakom a neten van összvissz 6 darab és nem valami fényesek meg kell, hogy mondjam.

2012. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ma 13:35 pszichologusnak tanulsz vagy elvették a játékod? Szerintem téged beszipantott a hollywood világa. Megnyerő stílus? Tényleg ez mozgatná az ipart? Látom egy újabb kisgyerekkel van dolgom....
2012. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

17:59


Újabb? Mindenkit olyan társaságok és emberek találnak meg, mint amilyenek ők maguk.

Bármihez is kezdesz az életben, a stílusod és hozzá-állásod dönt a kezdeti lépéseknél, nem a tudásod.. az majd max később. Ha megnyerő a lány és az őt elbíráló ember nem egy begyöpösödött klimaxos nő, akkor simán dolgozhat a tv-nél és színháznál is akár..

2012. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!