Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok lerázni egy cigányt!...

Nem tudok lerázni egy cigányt! Állandóan írogat nekem myvipen, amikor meg köszön az utcán elfordítom a fejemet! Nekem nem egy cigány pasi az álmom!! Nem fog megtámadni az utcán, mert nem akarok járni vele? Félek egyedül kimenni az utcára!

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél róla tudomást és ne is írj neki. Annak ellenére, hogy könnyen megvadulnak, talán ő a megértő típushoz tartozik. Kiszámíthatatlan népség!
2009. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Hát a cigóknál nem lehet tudni, de szerintem mindenképp legyen nálad valami, amivel meg tudod védeni magad, ha durvulna a helyzet.
2009. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amióta a bnőmet megverték disco-ból hazafelé jövet azóta mindig hord magánál gázspray :) ilyen pici spray ha lehet inkább csípősebbet vegyél pl.: paprikásat
2009. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gáz pisztolyt
2009. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Próbáltad már vele megbeszélni? Ha szépen értelmesen és persze kedvesen elmondod neki, hogy ne haragudjon, de nem szeretnél járni vele (és lehetőleg ne azzal érvelj, h mert sötét a bőre) Szerintem megérti, mint bárki más.

Nagyon sajnáld, és légy nagyon kedves, mert ha megbántod, akkor lehet, hogy megtámad, de ha kedvesen viselkedsz, nem fog bántani, sőt, talán még össze is barátkoztok.

2009. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hm... Próba cseresznye. Vannak értelmes cigányok is, még ha csak annyian is, mint fekete hollók között fehér, de akadnak. Beszélgess el vele egy kicsit, mérd fel, ismerd meg, hátha pozitívan csalódsz. De ha olyan, mint a többi, akkor meg nyugodtan mondd meg neki, hogy sorry, de nem az eseted.
2009. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Sztem is próbáld vele megértetni normális, tárgyilagos hangnemben (viszont ne kedveskedj vele, mert azt félreérti és azt fogja hinni, hogy nálad a nem az vjában igen-ezek már csak ilyenek!!) hogy nálad ő nem pálya. nem kell magyarázkodnod. mondd meg neki, hogy nem és kész. ha ezek után sem hagy békén, haverkodj össze pár 3 ajtós szekrény méretű pasi kísérővel.
2009. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szitu eléggé húzós és sajnálom, hogy részese vagy.

Nem tudom, mennyire értelmes az illetö, de én nem igazán tartom jó ötletnek egy beszélgetés kezdeményezését. Kiszámíthatatlanok és a legtöbbjük veszélyessé válhat, ha kikosarazzák öket. Mindamellet ha próbálsz kedvesen nemet mondani akkor lehet, hogy a hatás az ellenkezöje lesz. - "Odagyütt hozzám. Gádzsó vagyok nála." :-D

Talán tényleg a legjobb lenne figyelmen kívül hagyni és többedmagaddal az utcára menni. Egyszer majd csak észreveszi magát.

2009. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

12:40 vok

Gázpisztoly - Nekem van egy Walther P22-m. Viszonylag kicsi és baromi nagyot szól. Pesten szükségem volt rá, mert nem egyszer ki akartak rabolni. Miután megvettem, sosem kellett használnom, elég volt csak félretolni a ruházatot ami takarta. :-D

Ami viszont ellene szólhat az az ára, fegyverviselési engedély nélkül nem hordhatod. És nem foghatod rá valakire, csak ha már tényleg támad. Ja, és sosem tudni, hogy nála nem-e van egy igazi!

Mindenesetre jó ha van.

2009. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen, egy srác közel lakik hozzánk, de rendesek csak hát c*gók.. ő személyesen este a kapuba szólitott le tök udvariasan és bocsánatot is kért a kérdése miatt.Mondta h régóta tetszem neki stb és nem e próbálhatnánk meg. Mondam h nem igazán,meg amugy is van barátom 2,5éve és nagyon szeretem.Megértette, mondta h ha beszélgetni van kedvem vagy valami nyugodtan menjek, akár csak barátként is.Szerintem írj neki myvipen, h bocs de nem és kész, van aki tetszik már neked és vele szeretnél stb. Reméljük ezzel megelégszik,persze ha nem bunkó stílusban írt eddig sem neked! Ha igen akkor légy óvatos!
2009. jún. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!