Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a vélemény? Elegáns és nem...

Mi a vélemény? Elegáns és nem olcsó étteremben fizetni kell a mosdó használatáért?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyen általában nem kell.

Szinte mindenhol ugy van ha fogyasztasz akkor dijmentes a használata.

2009. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nem sűrűn járok étterembe, de ahol eddig voltam nem kellett fizetni, meg én úgy gondolom, hogy amúgy sem kell.
2009. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran járok mindenféle éttermekbe, de még egyszer sem kellett külön fizetnem a mosdó használatáért. Ha vendég vagy ott, ingyen használhatod. Sőt nekem volt olyan többször is, hogy bementem gyorsétterem mosdójába anélkül, hogy vettem volna valamit. Senki sem szólt, pedig láttak. Egyszer volt olyan, hogy nagyon kellett volna mennem és nem engedtek be az étterembe, mert csak a mosdóba akartam menni és nem fogyasztottam volna.
2009. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem vendégként kell fizetni, azzal a csak pisilni betérőket, illetve a csöveseket szokták visszatartani.

Azzal nincs bajom.

Ha vendégként kell fizetni, akkor erős a gyanúm, hogy jogszabályt szegtek.

2009. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!