Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha sehogy se...

Mit tegyek, ha sehogy se tudok kijönni a barátom társaságával?

Figyelt kérdés

Az még hagyján, hogy 2-3 embernek még 22-23 évesen sincs semmi perspektívája, van amelyik d.u. 3-kor kel föl, nem dolgozik, nem sulizik, semmi. A lányokkal próbáltam haverkodni, de leszólták a gimimet, meg tisztára ellenségesek voltak. Legutóbb facebook-on a csoportban kibeszélték elég csúnyán az egyik haveromat, és én kiálltam a haverom mellett, mégiscsak 8 évig egy osztályba jártunk. Persze, ott is én voltam a "kötekedős", meg aki "nem ért semmit", a barátom persze, nem kommentelt semmit, el se olvasta. Nem a facebook a mérvadó, az a baj, h élőben is ezt csinálják. Undorító sztem.. ki nem állom őket, főleg, miután 2 csaj pletykált rólam, és rám akarták kenni, h én pletykáltam róluk, kisebb gondom is nagyobb annál, mint h vkiről pletykáljak, meg undorítónak is tartom. Legutóbb meg ez a haver kibeszélése.. az a legrosszabb, h holnap lenne a barátom szülinapja, ahol természetesen, ott lesznek ezek is, hányingerem van, ha arra gondolok, h ott kellene lennem.. soha, semmi nem jó, amit én mondok, igy inkább egész idő alatt hallgatok, mobilozok, és várom, h elmenjenek.... mit tegyek????



22, l


2012. máj. 11. 23:40
 1/2 anonim válasza:

Nehéz sztori.

Megpróbáltad már megbeszélni a barátoddal, és az ő társaságával (a konkrét személyekkel, hogy mi nem esett jól, stb.)?


Ha nem érzed magad jól velük, és hangsúlyozom, mindent megtettél a konfliktus rendezésére, akkor elkezdheted egyesével megszakítani a kapcsolatot a barátod társaságával. Ha csak egy emberre is rámondod, hogy vele nem szeretnél már találkozni, vagy inkább csak ott van és kijelented, hogy nem állsz szóba vele, akkor nemsoká rendbejön sok dolog, vagy széthullik, aminek szét kell hullnia.


De ha félsz megvédeni magad, akkor felőrlődsz.


Azt írtad: "Persze, ott is én voltam a "kötekedős", meg aki "nem ért semmit"" -- de kit érdekel az olyan ember véleménye? Amíg másoknak akarsz megfelelni, sosem fogod jól érezni magad. Ez csak úgy megy, ha már nem sikerült megbeszélni, hogy direktben levegőnek nézed. Nem fog sértegetni, nagyon hamar megunja és keres más társaságot magának az ilyen. De csak akkor, ha nem tud zavarba hozni.


/Bocs,hogy ilyen bonyolult volt, fáradt vagyok./

2012. máj. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem bonyolult, megértettem :) irtam utána egy kommentet arra reagálva, h mondta nekem egy csaj, h én se tudok mindent, és én meg irtam, h lehet, akkor igy jártam, és smiley :D
2012. máj. 12. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!