Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új osztályom lesz, ahol van 2...

Új osztályom lesz, ahol van 2 olyan lány. Mit csináljak? Már előre látom, hogy nem fogunk jól kijönni!

Figyelt kérdés
Jövő héten kezdődik a suli,középiskolás leszek,új osztály meg minden de van 2 lány,aki hát olyan...többiek rendesek,de ők meg....mindenki mondja,hogy kerüljem őket.Az egyik az még nem is volt olyan nyár elején mikor láttam,de a másik elrontotta...anyunak mutattam őket facebookon,nem szólt semmit,erre én mondom:na én ezeket már nem bírom,ahogy a többiek se,erre rögtön kiabált,hogy lehet,hogy nem is olyanok,pedig tegnap láttam őket diszkóban,és hát...melltartó,fehér miniszoknya ,és bugyi nélkül átlátszott,hogy nem volt rajtuk,egyik kezükbe cigi,másikba sör + 2 pasival smároltak.Erre barátnőmmel aki velem fog egy osztályba járni,ő is mondta,hogy milyenek...Mit csináljunk?kerüljük őket?de hát ha egy osztályba leszünk,akkor nem nagyon lehet kerülni :/
2011. aug. 28. 17:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
istenem...vannak olyan osztálytársaim akikhez talán 2 szót nem szóltam még..na?
2011. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
szerintem először ismerd meg őket. ne legyél ilyen előítéletes. egyébként meg mennek az osztályokban a klikkesedések, én pl a 30 fős osztálynak kb a felével beszéltem is.
2011. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Kerülöd őket és ennyi. Ők valószínűleg a terem egyik felében lesznek, te meg a másikban. Az évek alatt meg lehet megismered őket és kiderül hogy nem is olyan gázok. Ha meg igen, akkor nem kell velük jóban lenni. Max reggel egy szia és ennyi. ly
2011. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

hát kerüld el őket. komolyan mondom, ez legyen a legnagyobb problémád az életben.


nekem is voltak olyan osztálytársaim akiket nem bírtam, nem is beszéltem velük 2 szónál többet.

2011. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
mi 24en leszünk,mondom a 22 az normális,ez a kettő meg hát olyan amilyenek le irtam.Anyu is elvan,hogy lehet,hogy normálisak,de épp most beszéltem egyik ismerősömmel,és ő mondta,hogy kerüljem őket,mert drogoznak...na hát...majd lesz valahogy :/
2011. aug. 28. 17:36
 6/45 A kérdező kommentje:
komolyan mondom, ez legyen a legnagyobb problémád az életben-úgy utálom,hogy mindig ezt irják.Hát képzeld,jelenleg ez a legnagyobb problémán,mert nem mindegy,hogy milyen emberek közt leszek!
2011. aug. 28. 17:37
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

A többiek rendesek..de ők, atyavilág! Hát persze, vannak a rendesek, meg a rendetlenek. A világ pedig fekete és fehér.


Úgy látszik egy helyre jártok szórakozni....;)

Ne ítélj elsőre, előbb ismerd meg őket.

Könnyen kiderülhet, hogy ők rendesebbek mint aki rosszat mond róluk.

2011. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindenki olyan mint te meg az anyád!


Ne ítélj, hogy ne ítéltess...


Ennyi.

2011. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályból nem kötelező mindenkivel barátkozni, azzal barátkozol, aki szimpatikus, a többit meg muszáj elviselni, akármilyenek. Ne zavarjon ennyire, neked más az értékrended, és kész. A pletykák egyébként sokszor túloznak is.
2011. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem ragályos betegségük van, ettől még beszélhetsz velük, nem fognak átöltöztetni és sört nyomni a kezedbe.Ők ilyenek és kész, miért kell rögtön ennyire utálatosnak lenned.
2011. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!