Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudok ismerkedni skinhead-...

Hol tudok ismerkedni skinhead-hungarista lányokkal, ha nem járok koncertekre? Többi lent!

Figyelt kérdés
Pest megyei srác vagyok. Ismertek ilyen helyeket, vagy oldalakat?
2012. máj. 12. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Skinehad lányok......uhhh

Nem lehet túl szép látvány. Gondolom csak sötétben jönnek elő. Vagy suliba, munkába parókát hordanak? Mert ahhoz képest nem látni túl sok kopasz lányt. Vagy talán nem is léteznek.

2012. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobbik rendezvény.
2012. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kocsmákban.
2012. máj. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát drága barátom... erre már én is régóta keresem a választ, de készülj fel : a legtöbb már foglalt. Ma már csak discos ribancot lehet mindenhol találni... nem hogy hungarista lány... már egy sima rockert csajt, aki csinos.. nem lehet találni.
2012. máj. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nem vagyunk mi elbújva :)
2012. szept. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát... nem tudom. :) Én életem során nem sokat láttam. Vagy akit láttam, az sem volt egyedül. :)
2012. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!