Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szólnátok ha az egyik...

Ti mit szólnátok ha az egyik skinhead barátod bevalaná hogy zsidó?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Meglepődnék, mert ezek szerint két új dolgot tudnék meg egy barátomról. Hogy skinhead és hogy zsidó. Talán a skinheaden jobban meglepődnék, mert annak elvileg kívülről is látszania kellene.
2012. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%

Szét röhögném az agyam annyi szent. Úgy utálni valakit, hogy közben azt se tudja h. önmagát utálja, vagy úgy ítélkezni másokról, hogy ömagát fikarcnyit se ismeri.

Röviden ennyi, bővebben nem tudom kifejteni mert a durva szavakat a fórum nem tűri.

2012. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Egyetlen barátom sem skinhead (bármint eredeti értelemben vett skinhead barátom van, a rasszista verzióból nincs)
2012. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Semmit. Nem azzal van a gond, ha valaki zsidó felmenőkkel rendelkezik. Azzal van a baj, ha gyakorolja a vallást és minden ezzel járó szokást, és még úgy is viselkedik, mint egy tipikus görbeorrú.

Mindenestre azt nem értem, hogy ha ő ezt már tudta, akkor miért vallotta magát valaha is skinnek.


Nem a zsidósággal van a baj, hanem azokkal, akik úgy is viselkednek.

2012. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
71%
Utolsó... Ekkora baromságot rég nem olvastam, kocsányokon lóg a szemem. Miért baj az, ha tartja a vallását? Azok a zsidók, akik maffiozók pl sosem vallásosak. A baj a hitetlenekkel van, mint Lenin.
2012. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó, te írtál most inkább nagy ökörséget. Tudod te egyáltalán, miről szól a judaizmus? Olvasgass egy kicsit, aztán oktass ki mást. Mellé meg kezedbe vehetsz egy könyvet a cionizmusról is. Aztán már nem leszel annyira oda értük, elhiheted.
2012. ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Nézd meg A hitetlen című filmet, nagyjából erről szól.
2012. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én is az utolsó válaszolóval értek egyet. Ha eszedbe jutott ez a kérdés, akkor tényleg nézd meg a filmet. Érdekes!
2012. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
75%

Meglepődnék, de annyira nem zavarna...

Nem az átlag polgár zsidókkal van bajom nekem se, hanem ott a felsőbb rétegekben :)


Egyébként én is javaslom neked a "A hitetlen" c. filmet :)

2012. ápr. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
skinhead nem lehet a barátom...
2012. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!