Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol van a legnagyobb magyar...

Hol van a legnagyobb magyar kisebbség? A környező országok kivételével.

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
USA-ban.Közel 2 millió magyar él ott.
2012. máj. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"USA-ban.Közel 2 millió magyar él ott." - köszönöm a választ, de ott, elszórtan, vagy van egy olyan "falu", ahol ha magyarul beszélek, akkor értik is azt amit mondok?
2012. máj. 13. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
USA-ban Manhattan északi részén van magyar negyed , ott értik.Meg Ohioban is van egy magyarok lakta település.
2012. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem - köszönöm! Ha egyszer USA-ba tévedek, akkor lehet, hogy oda megyek. Amúgy járt már valaki ott?
2012. máj. 13. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Akik magyarok turistaként elmennek az USA-ba New York államba mindig járnak ott.


Egy ismerősöm járt ott.

2012. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Clevelandről tudom úgy, hogy nagy számú magyar lakosság él ott.Ausztráliában is vannak szép számmal, de szerintem ott elszórtan.

Egy barátnőm most Virginiában él, és azt mondta, nagyon kedvesen fogadják mindenhol a magyarságát, mert kb. mindenkiről kiderül, hogy a nagyi, a dédnagyi/papi magyar volt, és érdeklődőek emaitt.

2012. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Állítólag Chicagóban is sok van.
2012. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én mindenkit felpontoztam. Viszont aki kint járt az USA-ban, ő hogyan utazott?
2012. máj. 14. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!