Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz vagy csak...

Szerintetek ez igaz vagy csak a sajtó uszít?

Figyelt kérdés

Nem rég volt a Fókuszban ,hogy megtámadták Oláh Ibolyát és zárójelben megjegyezték,hogy érte már támadást Lil C,VV Shadit és Fekete Pákót is a származása miatt.

Én ezt nem hiszem el, szerintem ezzel csak direkt uszítják kisebbsége(ke)t ,miért támadták volna meg őket?

Akkor már inkább cigányokat támadnának meg, nem pedig a Magyarországon jelentéktelen mennyiségű négert és arabot akik egyébként egyenlőre nincsenek a magyarság terhére a cigányokkal ellentétben.

Szóval én nem hiszem el,szerintem csak direkt uszítanak.

Egyébként meg a Fábry Showban, Fekete Pákó elmesélte,hogy megverték és a Fábry megkérdezte tőle,hogy tudja e ki támadta meg mire azt mondta ,hogy : Nem lehet kimondani a nevüket,de mindenki tudja kikre gondolok,nagyon rossz emberek....

Ebből csak is cigányokra lehet következtetni,mert Pákót ki akarták rabolni, nem pedig megverni.


2011. dec. 24. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
persze, hogy igaz, ennél durvább dolgok is történnek csak arról nem beszélnek... ez még belefér a sajtóképes történésekbe... és Oláh Ibolyát nyilván cigánynak nevezték, már nem azért nem mondom, hogy az a nő makulátlan, de egy művész és sokat segít az embereken és még nehéz múltja is volt és tessék ezt érdemli. elképező, hogy egyesek csak a származás alapján ítélnek. más országokban is vannak hasonló esetek, de Magyarországon olyan nagy a fajgyűlölők aránya, hogy az már veszélyes és akkor a Jobbikot magasztalják... nem veszik észre magukat. Oláh Ibolya végre egy pozitív példa, hogy ki lehet törni a nyomorból erre mit kap... az ilyen embereket pszichiátriai kezelésre kéne küldeni, mert különben nem értik meg, hogy attól hogy valaki félvér még ugyanolyan ember!
2011. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
egyiküket sem hiszem, hogy a származása miatt támadták volna meg. Oláh Ibolyát esetleg még talán, de tényleg csak talán azért mert leszbikus, és a nagyboldogasszony szent országában, ahol a lakosság 99%-a (tell u no bullshit) ortodox keresztény, nem csípik a leszbikusokat.
2011. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen: ez média-uszítás. Ezzel igyekeznek egyes orgánumok fehérre festeni a feketét: rasszizmust bizonygatni, ahol nincs. Valahogy kompenzálni kell a mindennapos tanár/mentős/rendőr- és tűzoltóverést, utcai rablást, nyugdíjas-gyilkolást..egyéb "hagyományőrző" cselekedetet, aminek háromnegyedét elmismásolja ugyanaz a sajtó..a közvélemény tudomást sem szerez róla:( Nem gondolod?
2011. dec. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ugyan már, mi lenne ennél komolyabb?Meglincselték a négereket a magyarok vagy mi?

A "komoly" rasszizmus a cigányoknál kezdődik.

Folyamatosan csak azt hallani,hogy a cigányok megverték ezt meg azt azért mert magyar, a szlovákok ezt meg azt csinálták stb...

Meg a sajtó is "Oláh Ibolyát a bár székkel ütötték" a nagy bü*ös f*szt , a bár szék egy darabját hozzávágták, de messze nem a székkel verték,ez óriási különbség.

Nekem a feketékkel,négerekkel az ég világon semmi bajom nincs mert nem érintenek a dolgaik, de nézz körbe Amerikába,Franciországban, nem véletlen mondják a cigányokra,hogy magyarország négerei, ugyan ezt csinálják a fekák mint a cigányok, a cigányok tőlük vették, de akik egyenlőre itt vannak Mo.-n azok teljesen ártalmatlanok, dolgoznak mint bárki más, tisztességesen élnek, egyenlőre!

2011. dec. 24. 12:24
 5/10 A kérdező kommentje:

Megvertek a cigányok egy magyar fiút magyarsága miatt.


Magyarok: A rohadt büdös k*rva cigányok, halál az összesre


Megvertek egy roma fiút származása miatt


Cigányok: A büdös mocskos gádzsók, halál az összesre


Ezt váltja ki a sajtó az emberkből,direkt ezért csinálják,hogy összeugrasszák a magyarokat a ksiebbségekkel...

2011. dec. 24. 12:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Mégis mit vártál egy olyan médiától, ahol nem a tájékoztatás a cél, hanem a nézettség/eladott példányszám?

Azzal nem lehet eladni az újságot, hogy "felment a burgonya ára a teszkóban". Híreket kell generálni, a bolhából elefántot csinálni, hogy az emberek tátott szájjal üljenek a híradók előtt. A morális következményekkel mit sem törődnek. A sötétített üvegű merdzsóban ülve pont lesz@rják, hogy az utcán hogy útálják egymást az emberek az uszító cikkek miatt.

2011. dec. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne mondjátok már, hogy nincs rasszizmus és cigányozás... nem tudom hol éltek, de én nagyon sok olyan embert ismerek aki irtaná őket és nem csak az ilyen cikkek miatt, mert ez nem uszító, amit a Jobbikos összejöveteleken csinálnak az az uszító. Az egy dolog hogy a média eltúlozta, de igenis sokan elítélik az énekesnőt a származása miatt, ebben az esetben lehet, hogy azért mert leszbikus...de ne mondjátok, hogy csak a média eteti be velünk, hogy a cigányokkal baj van, és nem tudom hogy gondoltad mert a legtöbb cigány nem dolgozik, műveletlen és katasztrófa ahogy az iskolákban viselkednek teljesen antiszociálisak... Franciaországban pedig gettót csináltak nekik... ez nem uszítás, ha valaki erről beszél... nekünk nincs mitől tartani, mert az ilyenek nem fognak gépfegyverekkel szétlőni mindent, de a fehér ember képes rá...
2011. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy a médiának miért lenne célja a kisebbség és a magyarok összeugrasztása?
2011. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kik irányítják a médiát:A zs-k, de ha nem is azok akkor olyan emberek akiknek az a céljuk,hogy tönkretegyék ezt az országot és ezt így lehet a legjobban.
2011. dec. 24. 20:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Jellemzoen nem rasszista Magyarorszag, de a felesegem kenyai es het eve el Magyarorszagon. Ketszer tortent rasszista incidens vele, egyszer egy kis boltból elkuldtek, mondvan negereknek nincs kiszolgalas. Ez meg nagyon eleinte volt. Masodszor kopaszok tamadtak meg, akkor mar egyutt jartunk (egyetemi evek alatt tortent. Regebbi kerdesre valaszolva mar leirtam az esetet, szoval bemasolom ide. (Bocsanat az ekezetek hianyaert, kulfoldon vagyok.)


"Nem jellemző a rasszizmus Pesten, de egy incidensünk, nekünk is volt pár éve. Neki kettő, az egyik pár nappal azelőtt, hogy megismertem. Nem akarták beengedni egy kisboltba, csak a magyar barátnőjét, mondván "négereket nem szolgálnak ki". Ezt nagyon a szívére vette és mikor egy hónap után végre elsírta nekem a bánatát én kiakadtam, hogy ilyen van, mondtam, hogy utána megyek annak, aki ezt tette és jól megverem, de kért, hogy ne csináljak semmi balhét. Ez ahhoz fontos, hogy megértsék, a következő sztorinál miért nem ütöttem azonnal.

Egy éjszaka még az egyetemi évek alatt, discoból hazafelé belénk kötött két srác, kopasz természetesen, bakanccsal 70 kiló. (Boxoltam sokat, de szálkás vagyok, nem látszok egy drabális állatnak, a barátnőm meg ugye lány, kinek könnyebb beszólni.) Gondolták beszólnak a hülye majomivadéknak, az elfajzott majomnak, stb. Elfehéredtek ez ujjaim, úgy összeszorítottam őket, de megígértem, hogy nem lesz balhé, próbáltunk továbbmenni az utcán és csak odaszóltam, hogy mindenki a majmoktól származik ezt Darwin óta tudjuk. Nem hagyták abba, pofáztak tovább, (vissza a dzsungelbe, satöbbi), mondtam, hogy Kuss legyen, de még mindig nem bírták befogni, engem lehazaárulóztak és olyan dolog esett ki a szájukon, az -akkor még csak-barátnőmre, ami nagyon nem tetszett. Ennyi év után se írnám le, mert megint dühös eszek, ha csak eszembe jut, mit MERÉSZELTEK mondani a gyerekem anyjára, arra akit szeretek!!!!

Nem tudták és nem is látszott rajtam, hogy az egyetemen heti háromszor jártam box edzésre. Bár sokat nem kaphattak, mert megütöttem az elsőt, aki elterült, a második, aki kicsit hátrébb állt jött felém, majd meggondolta magát felsegítette az elsőt és elfutottak. A barátnőm könyörgött, hogy hagyjam, ne menjek utánuk én pedig hallgattam rá és ezért a mai napig hálás vagyok neki, mert valószínű a börtönben lennék, ha akkor nem csitít le. Szóval azért ilyen incidensek nem lehetetlenek. De hét éve ismerjük egymást, három vée vagyunk házasok és összesen egy ilyen eset történt. Szóval nem túl szörnyű. Főleg ha az ember szereti, akkor az ilyen viselkedés csak olaj a tűzre, hogy ENNEK ELLENÉRE is kitart mellette.


Továbbá szerencsére NEM ez Magyarország, többször megjegyezte a feleségem már az elmúlt hét évben, hogy a magyarok, milyen kedvesek, segítőkészek. Hülyék pedig mindenhol vannak."

2011. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!