Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy mások végre...

Mit tegyek, hogy mások végre elismerjenek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és vannak olyan emberek az osztálytársaim közül akiket úgy neveznek ,hogy a menő,laza csávók és ők általában mindennap valahogy meg aláznak és kinevetnek emiatt akik régen barátaim voltak azok eltávolodtak tőllem és a többi osztálytársam (fiúk és lányok) is megutáltak olyan beszóllásokat mondanak és úgy megaláznak ,hogy majdnem elkezdek sirni és ez nagyon bántó.:( Ha valaki tudna segíteni, tanácsodadni annak nagyon meg köszönném.:)
2012. máj. 16. 18:23
1 2
 1/18 anonim válasza:
iratkozz be valami küzdősportra, de ne ilyen karate meg meg kungfu, hanem box, k1, mma, k3 stb. ne mondd senkinek hogy jársz, vedd komolyan az edzéseket és 1 vagy több év elteltével vágj vissza ;)
2012. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

tényleg keress magadnak valami hobbit, lehetőleg olyat, ami által megismerhetsz új embereket.


ha lesznek barátaid (vagy csak valami hobbi, amit tényleg nagyon szeretsz), boldog leszel és boldog embert nem lehet szivatni

2012. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
focizni járok sajnos ilyenekkel 1 csapatban de itthon van edző padom gyúrok meg minden de nem férne be az időmbe külön edzés de ennyi elég KB. 1 hónapja gyúrok de nem mondtam nekik az a baj hogy én most akarok vissza vágni csak nem tudom hogy kezdjem :(
2012. máj. 16. 19:06
 4/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon imádom a focit szinte egésznap fociznék ha lenne kivel de ha pl. foci mecsen gólt rugok akkor még a csapattársaim is azzal kezdik mecs után hogy mért nem passzolom vissza nekik vagyhogy ezt akárki berugná.És ha elkezdenék vele verekedni KB. 20-an vernének agyon úgyhogy fogalmam sincs.
2012. máj. 16. 19:11
 5/18 anonim ***** válasza:

kellene egy olyan kör, ahol nincs megmondva, hogy ki vagy, mert nagyon nem jó, ha sokáig élsz ezzel a rádosztott szereppel, mert a végén azonosulsz vele.


keress valami olyan sportot, amit csak olyanokkal kell megosztanod, akik nem beszélnek így veled.

2012. máj. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nincs más lehetőség focizni? másik sport club? vagy csak egy grund?
2012. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
pl. grundfocihoz csapatot verbúválhatnál unokatesók, és azok ismerősei segítségével, ha helyben laknak, vagy net segítségével
2012. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Másik városba kellene mennem busszal kellene bejárni meg másik suliba se mehenék át itt kell befejeznem ahol elkezdtem de köszi a jó tanácsokat :)
2012. máj. 16. 19:16
 9/18 A kérdező kommentje:
az a baj unoka tesók meg rokonok távol laknak.:(
2012. máj. 16. 19:18
 10/18 A kérdező kommentje:
Elköltözni meg nem tudunk nincs pénzünk új lakásra itthon minden rendben van szüleimmel semmi harag nincs anyagilag is minden rendben csak a régi barátaim nagyon hiányoznak:((
2012. máj. 16. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!