Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy mások végre...

Mit tegyek, hogy mások végre elismerjenek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és vannak olyan emberek az osztálytársaim közül akiket úgy neveznek ,hogy a menő,laza csávók és ők általában mindennap valahogy meg aláznak és kinevetnek emiatt akik régen barátaim voltak azok eltávolodtak tőllem és a többi osztálytársam (fiúk és lányok) is megutáltak olyan beszóllásokat mondanak és úgy megaláznak ,hogy majdnem elkezdek sirni és ez nagyon bántó.:( Ha valaki tudna segíteni, tanácsodadni annak nagyon meg köszönném.:)
2012. máj. 16. 18:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A probléma hogy már lelkileg nagyon nehezen viselem ez a dolog KB 5 hónapja tart és már egyre nagyobb dűh van bennem és ezt nem tudom kiadni magamból :S
2012. máj. 16. 19:26
 12/18 A kérdező kommentje:
olyan tanács kellene amivel msot kezdeni tudnék valamit segítsetek PLS.
2012. máj. 16. 19:32
 13/18 anonim ***** válasza:

érthető, hogy ki vagy akadva.


nehéz mit mondani viszont, mert ált. a tanácsokról az derül ki, hogy miért NEM megvalósítható :)


a régi barátaid amúgy miért fordultak el tőled? írd le kicsit részletesebben. lehet, hogy még nem végleges? pl ha elmennétek görkozini/gördeszkázni/futni/pecázni együtt?

2012. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát nem beszélgetnek velem inkább menőbb emberekkel lógnak pedig én oda szoktam menni hozzájuk beszélgetni de tovább mennek mostmár nem hívnak délutánonként focizni de persze akkor jó voltam nekik amikor volt nállam 1000 ft és vettek maguknak piát de csak azért kapták mert az egyiknek szülinapja volt most felse köszöntenek a szülinapom vagy név napom van 1 szóval nem foglalkoznak velem és én ezt már nem is erőltetem :(
2012. máj. 16. 19:52
 15/18 anonim ***** válasza:

hát akkor ne az ő társaságukat keresd! ne mindenki tartozik a menők közé vagy a holdudvarukba, keresd a Normális Emberek társaságát. Biztos vagyok benne, hogy van legalább egy ember, akivel jóban lehetnél a suliban és az időt vele töltsd el.


Komolyan, olyan elismerését meg ne ambicionáld, aki kihasznált és elfordul tőled gyáván, csak azért, hogy ő is lehessen menő. Legyen önbecsülésed! Magaddal törődj ezentúl, hogy Neked jó legyen és boldog legyél!

Nagyon fontos, hogy TE ne válogass az emberek között, menőségi alapon.


Találj ki valami klassz programot és hívj el olyan(ok)at, akiknek tetszhet. Pl kirándulni vagy ilyesmi.


Egy dolgot ne tegyél: ne sajnáld magad! :)

2012. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
rendben van egy gyerek akivel váltok már néhány normális szót de van 1 haverja aki utál engem és mindenféle megjegyzéseket tesz rólam de azaz egyetlen gyerek aki nem utál engem és össze szeretnék haverkodni vele de most mi legyen az 1. benyomás??
2012. máj. 16. 20:11
 17/18 anonim válasza:
Vissza kéne vágnod most! Ugyanis majd meglátod, hogy nem fognak szikrát kapni, aztán meg elkezdenek tisztelni. Azt szivatják akin látják hogy lehet, hogy hagyja magát, ne hagyd magad!
2012. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Végig kellene gondolnod egyenként, miért is kezdtek utálni, mit nem szeretnek benned. A sorra vételből hagyd ki a helyből megalázókat, csak az erőt tisztelőket, általában a bunkókat. Ha elfogulatlanul gondolkodol, rá fogsz jönni, mi a fő ok. Ha érdemes, próbál meg változtatni, de ha a fő ok, hogy nem vagy kellően agresszív, akkor örülj, hogy nem tartozol közéjük.
2012. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!