Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek vajon ahhoz mit...

Az emberek vajon ahhoz mit szólnának, ha én rendhagyóan, mosolyogva sétálgatnék?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Senki nem beszélt röhögésről, vihorászásról, vagy arról, hogy folyton egymás arcába kéne mosolyogni. Problémám sincs. Egyszerűen csak nem értem, hogy az emberek miért nem képesek, legalább egy halvány, szolid mosolyt elereszteni. Ha esetleg valaki mégis megteszi, miért titulálják rögtön idiótának, hogy magában mosolyog?!"


Mosolyogni elég sokan szoktak. Vagy rövidlátó vagy, vagy nagyon rosszul ismered fel az érzelmeket. Mindenesetre annak sem érzem sok értelmét, hogy én most kimegyek az utcára és minden ismeretlenre rámosolygok.


"Én pedig most tinilányak tűnök, mert feltettem ezt a kérdést? Hm?


16/F"


Eddig annak tűntél, most már tinifiúnak.

2012. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám hogy biztos retardált vagy mert a nyakad köré tekeredett a köldökzsinór születéskor.
2012. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban gyakran mosolyogtam idegenekre, ha olyan kedvem volt, sokszor vissza is mosolyogtak. Aztán ahogy kamaszodni kezdtem, rájöttem, hogy egy lánytól ez félreérthető lehet, úgyhogy igyekeztem visszafogni magam. Mostanában... gyerekülök egyre jobban ;)

válasz a kérdésre: sokan észre sem vennék, mert magukba vannak feledkezve, aki mégis észrevesz, és még rád is néz, az általában legalább kicsit visszamosolyog, ha viszont ellenkező nemű, akkor gyanakodni fog, hogy flörtölsz vele.

27 n

2012. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
én sokszor rámosolygok emberekre, de mindig azt hiszik hogy kinevetem őket vagy csak hülyén néznek. de amúgy számomra a mosolyogva sétálás programmá vált.:DDD minden nap egy 20 perc mosolygós séta és más színben látom a világot.:D de a kis projektem jól halad egyre többen mosolyogna vissza.:D
2012. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!