Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm állítólag ő...

Kingucika123 kérdése:

Van egy barátnőm állítólag ő a legjobb barátnőm mindig mindent együtt csinálunk most meg nme akarja elmondani mi baja van mit csináljak? ://///

Figyelt kérdés

#barátnő.....
2012. máj. 20. 21:08
 1/10 anonim válasza:
100%
szerintem ha azt mondod neki h jo ha nem akarod akk ne mond el akk egy idö utan elmondja...nekem is ilyenek neha :) ha meg nem bizik meg benned akk nem is a barátnőd:/
2012. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ellenes szervez valamit!

Azért nem akarja elmondani mert veled kapcsolatos a dolog!

2012. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem is szoktam megkérdezni, hogy mi baja van, mert ha van valami úgyis elmondja, nem vagyunk egymás előtt szégyenlősek ilyen értelemben, hogy "úristen, mi van ha nem érdekli amit mondani akarok és mivan ha untatom" stb. Mondjuk egymásnak kérdezés nélkül is ha kell ha nem:D úgyhogy szerinted hagyd...azzal az őrületbe lehet kergetni valakit, ha noszogatod
2012. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*szerintem
2012. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
terhes. en se mondanam el
2012. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha nem akarja elmondani, hogy mi a baja akkor vagy tényleg nem bízik benne annyira, vagy senkinek sem akarja elmondani, vagy pedig veled van baja.. Saját tapasztalataim alapján mondom ezt neked, és az utolsónak van a legnagyobb esélye...
2012. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sztem sokatoknak igaza van és ma rájöttem ,hogy komolyan velem volt baja bár én sejtettem is és tudjátok mi a baja az ,hogy állitolag nekem mindig az tetszik aki neki pedig nem is igaz de ez nagyon hosszú....:////
2012. máj. 21. 21:37
 8/10 anonim válasza:

16:33-as vagyok

Tudod, sajnos nem mindig az az igaz és legjobb barátnő, aki annak mondja magát és akiről te azt hiszed, hogy az... Próbáljátok megbeszélni, és mondd el neki, hogy neked nem tetszenek azok a fiúk akik neki.

2012. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az első válaszolóval értek egyet :) úgyis elmondja mert nem bírja ki....de hozzátenném: lehet olyan dologról van szó amit meg akar tartani magának mert vagy szégyenli vagy maga megoldja.. de ne kérdezősködj! az mindent elronthat!! tapasztalat. :( :)
2012. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát már mind egy hiszen már nem vagyunk jóban :///
2012. jún. 2. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!