Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarország melyik városában...

Magyarország melyik városában laknál legszívesebben? Miért?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Ahol most is.Sopronban.Azért mert innen kijárok dolgozni Ausztriába.A fizetésemmel ott középosztálybelinek számítanék de itt Sopronban átlagok felüli az életszínvonalam.
2012. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Budapesten. Most is itt élek. Vidéki vagyok, de a vidéki városok kicsik, borzasztó hogy este tízkor kimegy az ember az utcára és semmi élet. Amint tudtam, leléptem.

Különben néha még Budapestet is kicsinek érzem. De Magyarországon ennél nagyobb város nincs :)

2012. máj. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát legszívesebben egy temetőbe, de megteszi egy emberektől távol eső faházikó a hegyekben is.
2012. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Városból a következőek szimpik:

Pécs, Sopron, Komárom, Veszprém.


De nyugat-mo-i részen szinte bárhova költöznék, ha lenne életem párja és jönne velem. Leginkább faluba költöznék, nem síkvidékre.

2012. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Sopronban vagy Veszprémben.


2.: az Isten őrízze meg tőled Sopron, a kedves, művelt polgárvárost.

2012. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
75%
Városban soha!Csakis egyedül,hegyoldalban,patakparton...
2012. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szeged, Sopron, Győr. Nekem ezek a városok jönnek be a legjobban legjobban Szeged. Azért mert akárhányszor jártam ott, ott történt velem a legtöbb jó dolog, elég sok ismerősöm van kint de viszonylag messze lakok onnan és a munkahelyem sincs közelebb hozzá. Ha tehetném odaköltöznék szeretem azt a városi életet ami ott van akárhányszor ott voltam jól éreztem magam.

Ha már erről szó van szívesen élnék még egy faluban is ahol nyugodt élet van esténként nincsenek zajongások meg egyéb más, persze csak akkor ha egy nagyobb város a közelben van ahol azért el lehet lenni persze:)

2012. máj. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Budapestre, és elvileg pár év múlva fel is fogok költözni. Szeretem a nyüzsgést, ha nem üresek az utcák.
2012. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Sopron nem a semmiért népszerű.A legélhetőbb város Magyarországon.Itt a legmagasabb a GDP.Talán lehetne nevezni egy "kis" nyugat európai városnak is.
2012. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szombathelyen.mert szeretem
2012. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!