Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha vajdasági vagyok, de nem...

Ha vajdasági vagyok, de nem szeretném mondani az embereknek még akkor sem, mikor a nyelvhasználatom miatt megkérdezik, honnak vagyok való, mit mondhatnék? A nem szeretnék róla beszélni az furcsa lenne, szóval nem tudom.

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne titkold el, mert az rosszabb lesz, ha kitudódik.
2012. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért titkolnád? Nincs ebben semmi szégyellnivaló.

Én vidékről kerültem Budapest környékére, majd Budapestre. Soha, semmiféle hátrányom nem volt ebből, kivéve az általános iskolás hülyegyerek osztálytársaimat, akik parasztnak hívtak emiatt.


Egyébként még előnyös is lehet!

2012. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a mai tv-s riportereket nézed,azok se echte pestiek, pl. Kámán Olga szombathelyi,Huszár Judit az RTL tudósítója szintén szombathelyi...és sorolhatnám...
2012. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp nem hazudj, mert csak rossz lesz. Ha nem akarsz róla beszélni, akkor mondjuk mondjad a település nevét, hogy "innen és innen jöttem". Általában sajnos úgysem tudják az emberek, hogy az hol van :(, de rákérdezni is csak kevesen szoktak. Ha mégis, akkor még mindig lehet kitérő válaszokat adni, hogy "délen", meg ilyenek. De amúgy szerintem is nyugodtan mondhatod, persze ha nem akarod, nem kell.
2012. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
65%

Szégyelld magad! Én meg ezt mondom neked és gondolkodj el rajta...

Vujity Tvrtko Horvát nemzetiségű, soha nem is titkolta és nincs hátránya belőle, sőt.

Te meg még ráadásul Magyar vagy, nem is más nemzetiségü. Az meg hogy honnan jöttél nem határozza meg hogy hova tartasz, de ha ilyen a hozzáállásod a dolgokhoz akkor jaj.

2013. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!