Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet a nőgyógyásznak el...

Hogy lehet a nőgyógyásznak el mondani azt hogy valószínűleg fertőzésed lehet és hogy kicsit furcsa szagú a hüvelyed?

Figyelt kérdés
nem tudom lehet én vagyok hülye de ez kicsit ilyen cikinek érzem, hogy most oda felfekszem és ő meg ott turkál bennem és tudom azt h kicsit furcsa szagú a hüvelyem :S
2010. máj. 17. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
POnt így, ahogy leírtad. Hidd el, mindent látott és szagolt már, a szeme sem fog rebbenni.
2010. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy mondd meg, mint ahogy most leírtad. Egy mezei gombás fertőzés tünete, amit leírtál. Az orvosnak ez természetes dolog, ne érezd magad feszélyezve a vizsgálat miatt. Nem vagy sem az első, sem az utolsó ilyen tünettel. Csak ne halogasd, mert annál rosszabb lesz. Szerintem a nőgyógyásszal lehet az ember a legbizalmasabb, mert ott igazán intim témák kerülhetnek szóba. No para, irány a doki! Jobbulást!!!
2010. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akkor kell beszélned vele, amikor vizsgál. Egy normális doki először leültet, megkérdezi, hogy mi a problémád. Ekkor kell elmondanod a panaszaidat. Ezután fog megvizsgálni. De semmit ne hallgass el, minden kérdésére őszintén válaszolj! A Te és a párod egészsége múlhat rajta!!
2010. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyszer voltam csak életemben nődokinál de az egyszerűen borzalmas volt :S és többet nem akarok menni elhatároztam akkor, de ezek szerint muszáj lesz de bele borzongok ha már rá gondolok :s
2010. máj. 17. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy naponta 40 ilyet lát legalább.

Az előző dokihoz meg ne menj vissza. Ha pesti vagy, tudok egy jó magándokit ajánlani, persze nem olcsó, de tényleg jó és normális. Küldj privit, ha kell a száma. Hétfőnként rendel, ha nagyon sírsz az asszisztensnek, lehet, hogy még ma is tud fogadni késő este. Fél 5-ig vagyok e-mail közelben.

2010. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát pont, hogy nem "mezei gombás fertőzés tünete" a kellemetlen szag, hanem a bakteriális hüvelygyulladásé, de ez mind1 is számunkra, mert nem ez volt a kérdés...

Bemész, egyből megkérdezi, hogy mi a panaszod, Te elmondod, h kellemetlen szagú folyásod van esetleg ha vannak egyéb tünetek, akkor azokat is nyugodtan mondd el. Szerinted az a rengeteg várakozó minek vár ott? nem mindenki terhes aki nőgyógyászhoz megy, sajna többen vannak a betegek...

2010. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Válaszoltam az e-mailre.
2010. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönömm a válaszokat és a linket is :)
2010. máj. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!