Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állandóan piszkál a "telenor"...

Állandóan piszkál a "telenor" ismeretlen számról. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Havonta felhívnak, már párszor megmondtuk nekik hogy nem kérünk semmit, és hogy nem veszünk semmit, nem adunk el semmit és nem térünk át semmilyen hitre. Mást is piszkálnak? Amúgy szerintem egy hivatalos cég, ami mellesleg egy mobilszolgáltató, ha hív nem ismeretlen számról teszi.
2012. máj. 22. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
És honnan veszed,hogy a Telenor hívogat?
2012. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy szolnak bele hogy XY vagyok a telenortól.
2012. máj. 22. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem,viszont szerintem elég gyanús,hogy az állítólagos telenoros munkatárs el akar adni valamit,ill,hogy át akar téríteni valamilyen vallásra.Itt valami bűzlik!Szerintem enek semmi köze a Telenorhoz,hanem valaki simán szivat.Én a helyedben nem venném fel többet,ha ez a szám hív,vagy ha folyamatosan zaklat,akkor le is tiltathatod a számot.
2012. máj. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ismeretleneket nem szabad felvenni.
2012. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!