Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért üt ismeretlen embereket?

Miért üt ismeretlen embereket?

Figyelt kérdés

van egy ismerősöm 22 éves azt csinálja ha jön vele szembe valaki elémegy hogy egymásba menjenek és ha egymásba mentek egyből szó nélkül tiszta erőből le verneki 1 nagyot

és egy vékony de nagyon erős gyerekről van szó bőven 8 napontúli sérülést csinálhat szegény embernek

mi állhat ennek háterében hogy ilyen aggresszív


2011. szept. 30. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy egy tajparasz agresszív tapló bunkó!

Velem szembejöhetne! Úgy torkon verném hogy letérdelne ,aztán teli csüddel arcon rúgnám!

Remélem egyszer az emberére akad. De azt is gondolom hogy NEM mindenkinek hanem,csak és kizárólag gyengébbeknek megy neki!

2011. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rá hogy mi állhat ennek a hátterében. Én az ilyennek még a belét is kitaposnám. Túlzás nélkül.
2011. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jóval nagyobb emberekel is össze szólalkozott már de amikor bunyó lett volna elviccelte kimagyarázta magát ,
2011. szept. 30. 16:24
 4/17 A kérdező kommentje:
én olyanak látom hogy bárkibe beleköt mert ezt megcsinálta már egy 190 magas 90 kilós gyerekel is csak nem verte telibe de úgy nézett utána mintha meg is tudná verni de vissza gondolva tényleg csak a nála gyengébbeket találta be
2011. szept. 30. 16:27
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Csak addig, mig egy olyanra talal, aki nem fog mosolyogni, hanem puff, KO. Nem sokaig fog embereket utni ez a kis mitugrasz fereg.
2011. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

kerek 5 éve ezt csinálja és mondja röhögve hogy szerinte megverné ezt meg azt de ha mégse akkor olyan embereket hív meg akkora balhé lesz hogy ....

amúgy meg akkorát üt hogy önmaga kezét is szétöri de csk röhög rajta mondom hogy nagyon erős de kicsi és vékony gyerek nem is értem hogy tud ilyen nagyott ütni senki se nézi ki belőle

2011. szept. 30. 16:31
 7/17 A kérdező kommentje:
16.28 ugy legyen és sajnálom őket de bírom a srácot mert ha gondom van egyből jönne hogy le rendezze
2011. szept. 30. 16:33
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha gondod van nem azért jön hogy NEKED segítsen hanem azért hogy ÖNMAGÁT fényezze, mutathassa milyen jó arc (pedig gondolj bele, biztosan van az a helyzet hogy neked menni is képes lenne, pl. valaki miatt akinek jobban imponálni akar mint neked). Sajnos ismertem ilyeneket ott ahol felnőttem.
2011. szept. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
a legjobb barátját is egy hajszálon múlt hogy nem ütötte meg,tudom hogy azért jönne hogy önmagát fényezze de ő az egyetlen olyan ember akinek nem csak a szája jár se szó se beszéd od menne és egyből verné ahol érné a gyereket ha erre gondolok bírom de nem szívesen vagyok vele főleg ha többen vagyunk
2011. szept. 30. 16:43
 10/17 A kérdező kommentje:
te hol nőtél fel ? hány ker ?
2011. szept. 30. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!