Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek abba, hogy egy nem...

Hisztek abba, hogy egy nem mindennapi tudással és tehetséggel szuletett magyar meg tudná váltani a világot és mindenki példaképe lenne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

nem hiszem.

csak azért nem, mert ahhoz is tehetség meg adottság meg minden kéne, hogy az a "mindenki" magáénak vallja a gondolatait. :]

2009. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A világot senki nem tudja megváltani. Ezt csak a nagyon fiatalok szokták elhinni általában. Olyan ember nincs, aki mindenki példaképe, mert mindenki másként gondolkodik. Még a 100%-ig jó dolgoknak is van ellenzőjük.
2009. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk én abban hiszek, hogy semmi sem lehetetlen, esetleg nagyon nehéz... de semmiképp sem lehetetlen!!!
2009. jún. 28. 23:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
most ezt én komolyan nem értem....mi az h "megváltaná a világot"????:S:S:S....ez számomra paradoxon...WTF? megváltani?:S
2009. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát pedig ez egy olyan dolog, ami nem éppen lehetséges. Mindenki más és ez így van jól.
2009. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hát megváltani ember tényleg nem tudná az egész világot,viszont Isten igen.. ő a Megváltó tőle kérjétek
2009. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A megváltást úgy gondoltam, hogy boldogabbá, értelmesebbé tenni a világot, és ami a legfontosabb, hogy az emberek becsulni tudják azt amijuk van és amit már megkaptak, nem mindig mást akarni!!!

Plusz kihúzni a világot a gazdasági válságból, szeretetet adni mindenkinek és lehetové tenni, hogy mindenki elérje azt amit akar... és még sok más dolog :)

2009. jún. 28. 23:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
na igy már jobban értem a "megváltás" fogalmát, de amiről te beszélsz az egy utópia, a mindenki számára élhető világ, amiért az emberiség már több ezer éve harcol, mégsem sikerült még senkinek sem elérnie...embermillióknak sem...nemhogy egy embernek:)
2009. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy eddig embermillióknak nem sikerult, de mivan ha egyetlen embernek sikerulni fog?
2009. jún. 29. 00:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
És ki lenne az a megváltó és mihez értene pontosan? Alkalmasnak tartod magadat erre?
2009. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!