Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek abba, hogy egy nem...

Hisztek abba, hogy egy nem mindennapi tudással és tehetséggel szuletett magyar meg tudná váltani a világot és mindenki példaképe lenne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 22:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk magamra gondoltam, és talán alkalmasnak tartom rá magam, bár senki nem hisz bennem, így nem is csalódhatnak. Az a legfontosabb, hogy én hiszek saját magamban, és inkább kinyírom magam, minthogy éljem az átlagos emberek átlagos hétkoznapjait.. Nekem kell valami szokatlan, példakép akarok lenni :) Éppen most írok egy konyvet errol...

Egyébként kék-lila aurám van, aki tudja mit jelent, az esetleg elhiheti :)

2009. jún. 29. 00:26
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
és ha kinyírod magad mert nem akarsz átlagember lenni akkor hogy váltod meg a világot?:D....de amúgy hányéves is vagy?:D
2009. jún. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem nyírom ki magam, nyugi :) Kulonben még fiatal vagyok, de már érzem (és ezt mások is megmondják, akik ismernek), hogy én azt nem tudnám elviselni, hogy átlagemberként éljek és ne csináljak semmit. Annyi minden van bennem, amit meg akarok csinálni!
2009. jún. 29. 00:44
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ismerkedj össze ezzel a bácsival, neki is hasonló ambíciói vannak XD


[link]

2009. jún. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2009. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mi bajod ezzel a bácsival??? Nem értem... Csak elmondja, hogy o mit gondol...
2009. jún. 29. 01:05
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy azért érdekelne a korod, hogy tudjam, mikor számítsak a nagy változásra...
2009. jún. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a videó, csak a végére megfájdult a fejem a sok baromságtól :)
2009. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!