Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szervezzünk meg egy...

Hogy szervezzünk meg egy osztálytalálkozót?

Figyelt kérdés

Négy éve nem sikerült egy normálisat összehozni :(

Én szívesen megcsinálom meg Facebookon van egy csoportunk is ott konzultálunk , de ötleteket kérnénk. Lehetőleg ne kerüljön sokba..

18/N


2012. máj. 24. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Kerti parti keretében?Egy jó bográcsgulyással?
2012. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen szervezések ott buknak meg, hogy elkezdtek brainstormingolni, és a végén nem lesz belőle semmi.

Kell egy ember, aki vállalja a szervezést. Tűzzön ki néhány lehetséges időpontot, és csináljon egy doodle-t, hogy ki mikor ér rá. Az az időpont lesz, ami a legtöbbeknek jó.

A linket küldje körbe, és adjon egy hetes határidőt a kitöltésre. Két nappal az idő lejárta előtt megint írjon körímélt, hogy aki nem töltötte ki, töltse ki.

Ha megvan az időpont, akkor le kell foglalni egy helyet. Azt ti tudjátok, hova akartok menni. Mi abban a kocsmában szoktunk találkozni, ahova anno órák után jártunk. Itt az asztalfoglalás nem kerül pénzbe, és mindenki magának vesz inni, tehát előre semmit nem kell befizetni, totál önköltséges. Szerintem ez a módszer jó lehet nektek is.

2012. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én megszervezem nektek 500.- Ft/fő áron.
2012. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!