Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család nagyon tervezget,...

A család nagyon tervezget, hogy majd megünnepeljük a diplomámat, de én nem szeretnék semmi szervezettet, hogy értethetem meg ezt velük, hogy ne szervezzünk semmit?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat hátráltattak, szinte hülyének tituláltak, hogy meglesz a diplomám, abban semmi érdemük, sok idegeskedés és stressz ért az egész család részéről (szülők, tesó, nagyszülők...). Ők tervezgetnek, hogy lesz majd nagy ünnepség, én nem akarom, mondtam már, de azt hiszik, nem gondolom komolyan, és majd úgyis szerveznek. Csak álszenteskedés lenne.
2010. aug. 29. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 3 és fél év múlva egy cipőben fogok járni veled. A családom alkoholista, és emiatt sok problémám van, és rettentően hátráltatnak mindenben. Én a helyedben nyomatékosabban elbeszélgetnék velük, hogy nem akarok.
2010. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, én már többször mondtam, remélem, másfél-2 hónap múlva már túllesznek a dolgon és elfogadják, hogy én komolyan gondolom. Nagyanyám, aki mindig csak szidni és kritizálni tudott egész kicsi koromtól, kétségbe van esve, hogy én nem akarok "felhajtást".
2010. aug. 29. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Figyelj, ha nem akarod nem kell. Legfeljebb nem veszel részt és majd magyarázkodnak. Nyomatékosítsd, hogy ha ez történik nem hívsz meg senkit a diplomaosztódra, illetve ha a hátad mögött szervezkednek fogod magad és lelépsz a buli idejére. Szerintem nem merik megkockáztatni a beégést.
2010. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy ne szervezzenek semmit mert te nem leszel otthon. :S
2010. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így se lesz senki a diplomaosztómon rajtam kívül. :-) Már csak azért se, mert össze szokták szedni az aktuális időszakokban végzősöket, de nekem szerintem már korábban kelleni fog a papír a munkához, úgyhogy ki fogom kérni ünnepség előtt.
2010. aug. 29. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem vennék részt rajta. Maguknak olyan ünnepséget szerveznek, amilyet akarnak:>
2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!