Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai Magyarországon viszonyla...

A mai Magyarországon viszonylag sok olyan felnőttkorú lehet, aki lenéző véleménnyel van (ha nem is mondja/mutatja ki nyíltan) azokról a harmincas éveikben járó férfiakról, akiknek nincs autója?

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem lenézés szerintem, legalább is a legtöbb esetben nem. Én sem vagyok lenéző véleménnyel, csak nekem furcsa, mivel azt szoktam meg gyerekkoromban, hogy az ennyi időseknek van autójuk (oké, persze ez függ attól a környezettől is, amiben felnőttem), még ha nem is valami csodajármű, nekünk is csak egy Ladánk volt, amikor gyerek voltam, előtte meg egy Trabi.

De igazából tudom, hogy ezen nincs mit csodálkozni. Amikor az én szüleim voltak fiatal szülők, harminc körüliek, más volt a munkaerő-piaci helyzet is, és egy autót is könnyebb volt kifizetni, fenntartani.

Igaz, én nő vagyok, nem férfi, de könnyen lehet, hogy nekem sem lesz kocsim harmincéves koromra.


25/N

2012. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A magyarok nagyon autó mániásak , ebben a világon élen járunk az amerikaiakkal meg a kanadaiakkal együtt.


De ugyan , sok férfinak nincsen autója 30 évesen és nőknek sincs.Nem dől össze a világ ha nincs kocsid.

2012. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem egyszerűen nem érdekel,hogy kinek van autója és kinek nincs.Nekem sincs és soha nem is lesz,mert félek,hogy elbambulok a kormánynál és nekimegyek az első fának.22n
2012. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert olyan mintha a vadnyugaton nem lenne lovad. Sokkal de sokkal könnyebb az élet autóval, főleg vidéken.Városban még meg lehet oldani,de a tömegközlekedés nem túl kellemes dolog. Esetleg egy motorral ki tudod váltani és az vagány is meg sok mindenben praktikusabb is. Szóval ha egészségügyi gondok nincsenek ,jó ha beszerez egy férfiember valami járművet. Még randinál is mennyivel kényelmesebb elvinni kocsival ide oda a lányt mint állni a fagyban kánikulában a megállóban .
2012. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En nem nezem le oket, viszont volt mar olyn kapcsoltom ahol a pasinak nem volt kocsija.Oke igaza van egyik hsz- nak aki elottem irt, olyan mint a vadnyugaton lo nelkul.De azt is hizzatennem kenyelmesnek , kenyelmesebb, de nem elvaras.Mi is megoldottuk.Hol a baratja adra kolcson, hol a szulei, hol a huga.:))) egyebkent is felelmetesen vezetett.van akinek jobb is ha nem kerul volan moge.De ezert egy 30 -as pasi se esne ki a jeloltek kozul, mert Uram-Atyam, nincs autoja.Ez legyen a legnagyobb baj! Aki ezert kepes valakit lenezni , nezzen eloszor jo melyen magaba, ha szerinte ettol tobb valaki.Egyebkent ket esetben is volt olyan , h a baratomnak amikor osszejottunk nem volt kocsi, baromra nem izgatott.Az egyiknek kesobb ket kocsija is lett.A masiknak meg egy baromi draga kocsi.Csak neTem, h mi van? Ugyanis mindket pali eltitkolta h van mit a. Tejbe apritania.Es a legdurvabb! Mind a ketto eljatszotta h tok penztelen , meg kolcsont is kertek Tolem! Szoval ilyenkor azt tudom. Mondani , h megis csak van Isten, mert Isten ertekeli, ha vki nem anyagias.:)
2012. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah en 22 vagyok lassan 23.
2012. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!