Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon jelentek-e nekik valamit...

Vajon jelentek-e nekik valamit, vagy csak kihasználnak? FONTOS!

Figyelt kérdés
Van két barátnőm. Nagyon jóba vagyunk, különösképpen az egyikkel. Elmondtam neki minden titkomat, mindent tud rólam, de néha én is tényleg ha rossz napom van idegesítő tudok lenni. Mindig vásárolgatunk együtt zeneiskola előtt, minden hétfőn és csütörtökön. Sokszor nem tudom mit gondolnak rólam, s egyre csak azon gondolkodom fontos vagyok-e számukra. Én bízom bennük, de... Valamiért mégis csak ez a kérdés nem hagy nyugodni. Ez a két barátnőm (P+J) a legjobb barátnők. Tudom nekik már nem lehetek a legjobb barátnőjük csak a második legjobb barátnő. P.-val is sokat nevetünk, sőt mikor kenutúrán voltunk a buszon is hülyéskedtünk. Nagyon jó barátnők vagyunk, de nem tudom ez a barátság igazi-e. Velük nem merek beszélni mert félek, hülyének néznének. Tényleg nem tudom jelentek-e nekik valamit. Kiöntöm nekik a szívem, ámbár nem tudom érdekli-e őket az én problémám:| Lehet magasról szarnak a fejemre, csak azért hallgatnak meg, mert nem akarnak megbántani?! Kérlek segítsetek! :D
2012. máj. 27. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Jól gondolom, hogy az előtt sok csalódás ért? Nem tudom amúgy a választ, nehéz ennyiből megmondani. Nekem 3 legjobb barátnőm van, de az egyikükkel kevesebba témám, őt az egyik másik mutatta be nekünk. Nem bánom, mert kedves lány. Csak én is hasonlókat gondolok róla, mint te. de a másik kettőről tudom, hogy megbízható. Most mondanám, hogy ah nem éreztetik veled, hogy megbízhatsz bennük, akkor nem is, de nem mondom, mert tudom, hogy ah valaki sokat csalódik, gyanakszik. Ők is rádbízzák a tikaikat?
2012. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs az elgépelésekért.

*ha

2012. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Igen ezelőtt is nagyon sok csalódás ért, sőt mostanában elég sűrűn. Jól esik ha van valaki aki meghallgat és kiönthetem neki a szívem. Én tőlük is szoktam kérdezni mi a helyzet velük, de néha még harapófogóval se lehet kihúzni belőlük valamit. Egyik barátnőmtől kérdeztem valamit, erre nyögött valamit és elviharzott. Hát milyen az ilyen? Nekem egy igazi barátnőm van, Zita. Vele nem nyaljuk faljuk egymást, mint a többi kamu "barátnővel". Ő tud minden titkomat, én is tudom az övét. Ő már olyan mintha szinte a testvérem lenne. Nála nem félek önmagam adni, mert ő meghallgat nem nevet ki, de ha kinevet is tudom, hogy nem azért, hogy cikizzen. Benne tudom, hogy megbízhatok, s ő is bennem. Mindig kiállunk egymás mellett, de a 2 másik barátnőmről ezt nem lehetne elmondani...:\
2012. máj. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!