Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » S. O. S.! Hogyan tudnám...

S. O. S.! Hogyan tudnám felvenni a kapcsolatot a facebook üzemeltetőivel?

Figyelt kérdés
A testvérem tragikus halála miatt szeretném töröltetni a profilját az oldalról, de nem tudom a jelszavát. Kérlek, segítsetek, szörnyű, hogy még mindig ott írkálnak az üzenőfalára az ismerősök.... Köszönöm!

2012. máj. 27. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
a facebook üzemeltetője a Generál Média Publishing Kft.Nem tudom, hogy hatni fogsz-e rájuk :/
2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és esetleg olyat nem tudnál, hogy feltöröd a jelszavát keyloggerrel?
2012. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
habár keyloggert nem használtam, így nem tudom h a régebbi tevékenységekről is tud e vmi infot adni :/
2012. máj. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet-e töröltetni, iwiwen elvileg van ilyen funkció, hogy lehet az üzelemtetőknek szólni ilyen esetben. Biztos, hogy a facebooknál is van segítség menüpont, ilyen oldalaknál általában ott szokott lenni egy e-mail cím, oda kell írni (gondolom angolul). Vagy ha nem találsz semmit, akkor egyszerűen írd ki az üzenőfalára, hogy mi történt és kérj meg mindenkit, hogy ne írogassanak többet! Ha normális emberek, akkor felfogják, mit jelent ez neked. Aztán pedig töröld ki a könyvjelzők közül és ne nézegesd többet az üzenőfalát!
2012. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Futok még pár kört, semmiképp sem szeretném otthagyni a profilját...
2012. máj. 27. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Van megoldás rá, ime:

[link]

2012. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még ez is eszembe jutott, nem böngésztem végig, nézz szét itt is:

[link]

2012. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!