Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most készülök koleszba. Mire...

Most készülök koleszba. Mire kell számítanom?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem és a Pannon Egyetem kémia alapszakára készülök. Életemben nem voltam kollégista,így nem tudom, h mire számítsak. Néhány értékes infót, tippeket, tanácsokat elfogadok. Előre is köszi :D

2012. máj. 27. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik koleszba jössz. Különben ne gondolj semmi roszra, az egyetemi koleszok már jól felszereltek. A társaság is jó szokott lenni, de szerintem jobbak a háromágyas szobák, meg ahol két szobával van közös helység. Programok is szoktak lenni ahol általában berugunk :D
2012. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is egyetemista koromban lettem először koleszos, és hasonlóan tartottam tőle kicsit mint te.

Féltem az új helyzettől, de meg lehet szokni és egész jó.

Az nagyon fura volt számomra, hogy itt az ember teljes mértékben a "maga ura", és nincsen ellenőrzés, nincs senki irányító...igazából szabad teret kapsz.

Ha szerencséd van, akkor a szobatársakkal jól kijössz és ez mindent könnyebbé tesz.


De nem kell félni, mert tényleg valami újnak, valami egész jó dolognak az elején tartasz.

2012. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. máj. 29. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!